Pirmdien—ceturtdien no 11:00 līdz 23:00, piektdien no 11:00 līdz 03:00 sestdien no 15:00 līdz 03:00.

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335 box@leningrad.lv

 


Šonedēļ pusdienās

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

otrdiena, 17. maijs

Šodien pusdienās - Svaigie lapu salāti ar tomātiem un mocarellu; Lēcu-tomātu zupa; Mājas sautējums ar gaļu, dārzeņiem un šampinjoniem vai Tefteļi tomātu mērcē ar kartupeļiem; Dienas kūka; Svaigi spiesta apelsīnu sula

trešdiena, 18. maijs

Šodien pusdienās - Svaigie lapu salāti ar vistu, kvinoju un olīvām; Kāpostu zupa ar cūkgaļas ribiņām; Cūkgaļas šnicele ar zirņu biezeni vai Vistas šķiņķīši ar sīpoliem, bekonu un bulguru; Dienas kūka; Svaigi spiesta greipfrūtu sula

ceturtdiena, 19. maijs

Šodien pusdienās - Svaigie lapu salāti ar dārzeņiem un krējumu; Veģetārā biešu zupa; Cūkgaļas ribiņas ar sautētiem kāpostiem vai Vistas giross ar apelsīnu mērci un spagetti; Dienas kūka; Svaigi spiesta apelsīnu-greifrūtu sula

piektdiena, 20. maijs

Šodien pusdienās - Svaigie lapu salāti ar kūpinātu gaļu un marinētiem dārzeņiem; Meksikāņu zupa; Vistas plācenītis ar rīsiem vai Cūkgaļas karbonāde ķiploku mērcē ar kartupeļu biezeni; Dienas kūka; Svaigi spiesta apelsīnu sula

 

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 11:00 līdz 15:00.
Zupa 2,50 €
svaigie salāti 2,50 €
pamatēdiens 3,50 €
kūka 3,00 €
svaigi spiesta sula 3,00 €.
Izvēlies 2 un maksā 4,50 €
vai izvēlies 3 un maksā 6 €.

Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

trešdiena, 18. maijs

19:45 Comedy Latvia stand-up/open mic

ceturtdiena, 19. maijs

20:00 Closewarmth koncerts

Hard Rock grupa no Rīgas, ar jauno grupas dalibnieci - seksīgo basģitāristi Lindu. Koncertu iesildīs šovmenis Armands Lozinskis, kurš savukārt tiek dēvēts par Renāra Kaupera dubultnieku.

20:20 HOKEJS Latvija-Čehija

Pasaules čempionāts hokejā 2022

piektdiena, 20. maijs

20:20 HOKEJS Latvija-Austrija

Pasaules čempionāts hokejā 2022

21:00 Egons Kronbergs & John Marcley band

Dzīvās rokmūzikas balle visas nakts garumā. Populāras rock kaverversijas ģitārista Egona Kronberga un bundzinieka John Marcley izpildījumā.

sestdiena, 21. maijs

22:00 Dj Skarbums

svētdiena, 22. maijs

16:20 HOKEJS Latvija-Lielbritānija

Pasaules čempionāts hokejā 2022

otrdiena, 24. maijs

12:20 HOKEJS Latvija-Zviedrija

Pasaules čempionāts hokejā 2022

ceturtdiena, 26. maijs

20:00 Riga stand-up

sestdiena, 28. maijs

21:00 Grupas Midnight Projects koncerts

Midnight Projects ir poprock mūzikas apvienība, kas 2020. gada rudenī uzsāka savu darbību. Nepilnu divu gadu laikā ir izdevuši vairākus singlus, uzņēmuši košus mūzikas videoklipus, kā arī strādā pie debijas albuma. Skanējumu veido iedvesma no dažādāko žanru māksliniekiem, apvienojot klasiska roka, indie un pop-mūzikas elementus.


Puiši ir apņēmības pilni šosezon piedalīties mūzikas un izklaides pasākumos, un aktīvi meklē uzstāšanās iespējas. Ar lielāko prieku izpildīs oriģinālmūziku un piesaistīs savu nelielo, bet dedzīgo atbalstītāju pulku.


Līdz šim ir kāpuši uz Ezīšfesta, Tallinas Kvartāla Angāra, Tu Jau Zini Kur, un citām skatuvēm. Arī uz Cafe Leningrad skatuves vēlas radīt un rādīt savu labāko sniegumu un klausītājus aizraut ar enerģijas pilnu performanci.

sestdiena, 4. jūnijs

21:00 Grupas Elysian koncerts

Grupa Elysian jūnijā svinēs gada jubileju. Muzikālais repertuārs ir tik pat dažāds cik viņi paši - gatavi gan uz mierīgu darbadienas noslēguma noskaņu, gan kārtīgi nobliezt pop/rock koncertu un ja vajag arī kādu zaļumballi. Šobrīd aktīvi strādā arī pie savām oriģināldziesmām, kas tuvākajā laikā nonāks līdz studijas ierakstam, bet pagaidām dažas no tām ir iespējams dzirdēt koncertos. 

Kafejnīca Leningrad ar pasākumu sēriju atzīmēs 14. dzimšanas dienu 2022.03.18.

No 22. līdz 26. martam savu 14. dzimšanas dienu atzīmēs alternatīvās kultūras kafejnīca Leningrad, kas turpina aktīvu darbību ēkā pie Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojuma. Svinību nedēļā uzstāsies dažādi alternatīvās mūzikas mākslinieki un dīdžeji.

22. martā svinības ieskandinās allaž pārromantiskais jaunā viļņa šlāgermūzikas duets Čipsis un Dullais, kas šogad atzīmē savu 15 gadu jubileju un kurā muzicē arī rokmūzikā daudz pieredzējušie Mārtiņš Ābols un Ģirts Strumpmanis. Koncerta sākums astoņos vakarā.

23. martā tajā pašā laikā uz Leningrad skatuves kāps pirmās pašmāju stand-up aktīvistu paaudzes pārstāvji Comedy Latvia, kas turpina attīstīt komēdijas žanru latviešu valodā, reaģējot uz svarīgākajām apkārtējās pasaules aktualitātēm, kā arī apspēlējot cilvēka dzīves mūžīgās vērtības.

24. martā Krišjāņa Valdemāra ielas 4. ēkas pagrabtelpas ar pamatīgu enerģiju satricinās turbofolka apvienība Oranžās Brīvdienas, kas savā mūzikā veikli jauc kopā ska, regeja, roka, pat metāla un disko elementus, radot spēcīgu, pozitīvu emocionālo lādiņu ikvienā uzstāšanās reizē. Nupat oranžais oktets laida klajā jaunāko singlu «Sadosimies rokās», kas ir uzsaukums stiprināt cilvēku vienotību arī šajā sarežģītajā laikā. Arī šis koncerts sāksies astoņos vakarā.

25. martā deviņos vakarā kafejnīcas Leningrad svinības turpinās grupa Audiokvartāls, kas spēlē vieglu rokmūziku ar mūsdienīgas elektronikas pieskaņu. Attiecīgi vakaru pēcāk turpinās DJ Martin Alex ar drum’n’bass mūziku.

Savukārt 26. martā no deviņiem vakarā Leningrad telpas tiks atdotas smagās rokmūzikas varā, jo uzstāsies žanra veterāni Rūsa ar leģendāro Viesturu Polikarpu pie mikrofona. Pēc tam stafeti ar pankroka, ska un Balkānu mūzikas noskaņām pārņems DJ Immigrant jeb bijušais kafejnīcas melomāniskais angļu pavārs Saimons Džeimss Čisholms, kurš pats ir pancīgās folkroka grupas Alum Alu dalībnieks.cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga