Kafejnīca Leningrad ar pasākumu sēriju atzīmēs 14. dzimšanas dienu

No 22. līdz 26. martam savu 14. dzimšanas dienu atzīmēs alternatīvās kultūras kafejnīca Leningrad, kas turpina aktīvu darbību ēkā pie Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojuma. Svinību nedēļā uzstāsies dažādi alternatīvās mūzikas mākslinieki un dīdžeji.

22. martā svinības ieskandinās allaž pārromantiskais jaunā viļņa šlāgermūzikas duets Čipsis un Dullais, kas šogad atzīmē savu 15 gadu jubileju un kurā muzicē arī rokmūzikā daudz pieredzējušie Mārtiņš Ābols un Ģirts Strumpmanis. Koncerta sākums astoņos vakarā.

23. martā tajā pašā laikā uz Leningrad skatuves kāps pirmās pašmāju stand-up aktīvistu paaudzes pārstāvji Comedy Latvia, kas turpina attīstīt komēdijas žanru latviešu valodā, reaģējot uz svarīgākajām apkārtējās pasaules aktualitātēm, kā arī apspēlējot cilvēka dzīves mūžīgās vērtības.

24. martā Krišjāņa Valdemāra ielas 4. ēkas pagrabtelpas ar pamatīgu enerģiju satricinās turbofolka apvienība Oranžās Brīvdienas, kas savā mūzikā veikli jauc kopā ska, regeja, roka, pat metāla un disko elementus, radot spēcīgu, pozitīvu emocionālo lādiņu ikvienā uzstāšanās reizē. Nupat oranžais oktets laida klajā jaunāko singlu «Sadosimies rokās», kas ir uzsaukums stiprināt cilvēku vienotību arī šajā sarežģītajā laikā. Arī šis koncerts sāksies astoņos vakarā.

25. martā deviņos vakarā kafejnīcas Leningrad svinības turpinās grupa Audiokvartāls, kas spēlē vieglu rokmūziku ar mūsdienīgas elektronikas pieskaņu. Attiecīgi vakaru pēcāk turpinās DJ Martin Alex ar drum’n’bass mūziku.

Savukārt 26. martā no deviņiem vakarā Leningrad telpas tiks atdotas smagās rokmūzikas varā, jo uzstāsies žanra veterāni Rūsa ar leģendāro Viesturu Polikarpu pie mikrofona. Pēc tam stafeti ar pankroka, ska un Balkānu mūzikas noskaņām pārņems DJ Immigrant jeb bijušais kafejnīcas melomāniskais angļu pavārs Saimons Džeimss Čisholms, kurš pats ir pancīgās folkroka grupas Alum Alu dalībnieks.cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga