Šonedēļ pusdienās

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

otrdiena, 20. oktobris

Šodien pusdienās Romas salāti ar vistu; Dārzeņu siera zupa vai pupiņu zupa; Liellopu gaļa gruzīņu gaumē ar sautētiem dārzeņiem vai viltotais zaķis ar kartupeļiem; Dienas kūka; Svaigi spiesta sula.

trešdiena, 21. oktobris

Šodien pusdienās svaigie lapu salāti ar mocarellu un papriku; Skābeņu zupa; Pikantie vistu spārniņi ar bulguru vai cūkgaļa alus mērcē ar kartupeļu biezeni; Dienas kūka; Svaigi spiesta sula.

ceturtdiena, 22. oktobris

Šodien pusdienās Rudens salāti; Laša zupa; Vistas fileja saldskābajā mērcē ar kartupeļiem vai tītara iesmiņš ar risoto; Dienas kūka; Svaigi spiesta sula.

piektdiena, 23. oktobris

Šodien pusdienās Grieķu salāti; Šampinjonu krēmzupa; Vistas kotletītes ar kartupeļiem vai kāpostu tīteņi; Dienas kūka; Svaigi spiesta sula.

 

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 11:00 līdz 15:00.
Zupa 2,50 €
svaigie salāti 2,50 €
pamatēdiens 3,50 €
kūka 3,00 €
svaigi spiesta sula 3,00 €.
Izvēlies 2 un maksā 4,50 €
vai izvēlies 3 un maksā 6 €.

Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

piektdiena, 30. oktobris

21:00 Escape The Silence koncerts

A performing Latvian alternative rock band - Escape The Silence which participated in: Ezisfests 2020, Republika and Klubs Depo are performing again in Cafe Leningrad this October 30th with their acoustic concert. There will be a comfy fun atmosphere and live music program for an hour. The program starts at 21:00 till 22:00 and the entrance is FREE!!! Hope to see you there !!!

ceturtdiena, 31. decembris

21:00 Jaungada sagaidīšana

Ar septembri atsākam pasākumu un ballīšu sezonu 2020.09.01.

1. septembrī svinēsim Zinību dienu kopā ar duetu Sandra.

Otrdien, 2. septembra vakarā mūsu skatuvi ieņems lielisks akustiskais solo mākslinieks no Īrijas — Luc O’Rourke, kurš izpilda regeja, alternatīvā folka un čillpopa oriģinālkompozīcijas.

Trešdien 3. septembrī pie mums viesosies ciemiņš no Austrālijas Abraham Kenny. Ābrahams Kenijs ir postroka mūziķis no Austrālijas. Ābrahams vairākus gadus pavadījis Tallinas pamestajā pilsētas hallē, kas pazīstama kā Linnahall. Uz šīs kaļķakmens piramīdas, kas uzcelta 1980. gadā par godu Maskavas Olimpiskajām spēlēm, viņš rada mūziku un video tukšajā 4500 sēdvietu arēnā. Mākslinieks bieži spēlē Austrumeiropā, Vācijā un Krievijā. Krievijas koncerttūre 2016./17. gadā viņam nodrošinājusi lojālu fanu bāzi. Kenijs Austrālijas pilsētas Kingsleikas mežos pavadījis pirmos piecus bērnības gadus. Sākot karjeru kā bundzinieks, viņš īsi studējis prestižajā Viktorijas koledžā, iegūstot nacionālo bungu balvu. 2008. gadā, ierakstot albumu ar nosaukumu Ylisten, viņš kopā ar 100 tā kopijām pārcēlās uz Igauniju, kur dzīvo kopš 2011. gada. Austrumeiropas mūzikas prese viņu dēvē par Austrālijas Viktoru Coju, «Publikai skrien tirpas pār muguru, izdzirdot viņa neticami zemo balsi.» (Baltic Scene). Viņa šovi sevī ietver iespaidīgu vokālu, elektriskās ģitāras meistarību un bungu mašīnas skaņas, kas sajaucas krāsainā postpadomju panka mūzikas DNS.

Savukārt piektdienas un sestdienas ballīšu naktis tiek nodotas mūsu rezidentu DJ Rīdzīvneka un DJ Immigrant rokās!

Un esi tik jauks, ja jūties vai esi slims, ne*is prātu un sēdi mājās!



Wolt

Tagad savus iecienītos cafe Leningrad ēdienus vari izbaudīt arī neceļoties ārā no gultas. Izvēlies kāroto Wolt mājaslapā, veic pasūtījumu un kurjers tev to piegādās līdz namdurvīm!


Īpašs pasākums — īpašs piedāvājums

Ja plāno pie mums pasēdēt ar draugiem lielākā vai mazākā pulkā, iepriekš atrakstot e-pastu uz box@leningrad.lv var vienoties arī par ēdieniem, kas nav ēdienkartē. Lai tas būtu Sergeja čilī, Herbes borčs vai tikai liela putukrējuma torte.


Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga