Rokenrols katru dienu no 11:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šonedēļ pusdienās

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

trešdiena, 19. februāris

Fetas salāti; Šampinjonu krēmzupa; Tītara gabaliņi ar griķiem un dārzeņiem; Dienas kūka; Svaigi spiesta burkānu sula.

ceturtdiena, 20. februāris

Svaigie lapu salāti ar baziliku un mocarellu; Zivju zupa; Maltās gaļas mērce ar kartupeļiem; Ābolu kūka; Svaigi spiesta burkānu vai ābolu sula.

piektdiena, 21. februāris

Mednieku salāti; Vistas zupa omas gaumē; Cūkgaļas karbonāde ar kartupeļu biezeni; Piektdienas superkūka; Svaigi spiesta mūjābeļu tirliņsula.

 

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 11:00 līdz 15:00.
Zupa 2,50 €
svaigie salāti 2,50 €
pamatēdiens 3,50 €
kūka 3,00 €
svaigi spiesta sula 3,00 €.
Izvēlies 2 un maksā 4,50 €
vai izvēlies 3 un maksā 6 €.

Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

ceturtdiena, 20. februāris

17:00 DJ StrixRex

Ceturtdienas vakars kopā ar DJ StrixRex  un viņa mūzikas kolekciju

piektdiena, 21. februāris

21:00 DJ Dzinča

Nakts pavēlnieks DJ Dzinča  ar spēcīgu mūziku!

sestdiena, 22. februāris

21:00 DJ Skarbums

Sestdienas nakts skanīgais pavadonis- DJ Skarbums

piektdiena, 28. februāris

21:00 Grupas "The Rozz" koncerts


  The Rozz ir četru mūziķu apvienība,  kas aktīvi darbojas  mūzikā un koncertē  jau teju 3 gadus.  Pašlaik  ierakstīšanas procesā ir LP albums, un nesen grupa  izlaidusi arī  pirmo singlu.  Pašlaik kolektīvs sadarbojas  ar latviešu hip hop skatuves mākslinieku no apvienības Kreisais Krasts, ar kuru plānots tuvākajā laikā izdot singlu latviešu valodā. 

Grupa aranžē  arī populāru, visiem zināmu dziesmu kaverversijas,  visdažādākajos stilos, sākot no agrīnajiem septiņdesmitajiem gadiem, beidzot ar mūsdienu hītiem. 
https://www.facebook.com/The-ROZZ-1914259631979507/ 
 https://www.instagram.com/therozzband/

https://www.youtube.com/watch?v=qr8VxXUu3Zw

 

sestdiena, 29. februāris

21:00 Big Friday koncerts

Grupa Big Fridaykā muzikāls kolektīvs izveidojusies tikai 2019. gadā, kad dažādu apstākļu sakritības dēļ , vienā skaņu pasaules  telpā nonāk mūziķi Egons Kronbergs, Edijs Šīmiņš  un Pēteris Upelnieks.
Projekta muzikālā virtuve rada gardumus blues, rock  un  soul  žanros.  Tagad mūzikas gardēžiem būs iespēja to visu izbaudīt Cafe Leningrad  koncertzālē.

https://www.facebook.com/bigfridaylv/ 22:00 DJ Uldis Rudaks

Nakts ritmus un harmonijas veidos mūzikas apskatnieks DJ Uldis Rudaks
https://www.facebook.com/uldis.rudaks.9  

sestdiena, 14. marts

21:00 Defeat(FIN) koncerts

Cafe Leningrad  koncertzālē viesojas dinamiskā somu grupa Defeat, kas veiksmīgi miksē pankroku , hārdroku un metālu, iepinot old school  manierē izpildītas ģitāras partijas.

https://m.facebook.com/profile.php?id=1313947645416911&ref=content_filter:
https://www.instagram.com/defeatofficial/
https://open.spotify.com/artist/6DsLvrn53CdCtdeo6e88tL?si=Y7_djJAVQeORwI15mwmhYQ
https://m.soundcloud.com/defeat-732320108

Tagad esam atvērti agrāk un piegādājam ēdienus arī uz mājām (čau, Wolt!)

Kā jau ierasts mūsu platuma grādos, ir atnācis rudens, ļaudis metušies ikdienas darbos un Cafe Leningrad kolektīvs nav izņēmums. Protams, ir atkal jauni piedāvājumi klientu priekam un labsajūtai. Vispirms — Cafe Leningrad savu darbu sāk stundu agrāk un tagad viesi tiek gaidīti jau no 11:00.

Taču ja tu, draugs, esi aizņemts un netiec uz Cafe Leningrad, nebēdājies, tagad ēdamgardumus vari pasūtīt caur mūsu sadarbības partneri  un saņemt tos tieši mājās, birojā vai jebkurā citā vietā.

Kā vēl viens no jaunumiem ir laimīgās stundas. Pašlaik tās dāvā atlaides no 15:00 līdz  17:00, kā arī piektdienu un sestdienu naktīs no pusnakts līdz 01:00. Taču atceries, draugs, laime mēdz būt nepastāvīga, un kaut kas noteikti var mainīties, tāpēc uzmanīgi seko jaunumiem.

Drīz jo drīz tuvosies svētki un gan jau tu vēlēsies kopā ar tuviniekiem un draugiem tos svinēt ārpus mājas, īpāšā gaisotnē Cafe Leningrad. Lai viss notiktu, kā nākas, rezervē galdiņus jau laicīgi un baudi prieku no sirds! Raksti uz herberts@leningrad.lv un svētki taps noorganizēti!

Britu autožurnālisti Latvijā testē žiguli un volgu un tad kož pie mums kafejnīcā, lai to visu pārspriestu

Divi britu autožurnālisti no auto portāla Carfection tepat Latvijā, Spilves lidostas teritorijā, Rīgas ielās testē padomju laika automobiļus - savulaik tik ļoti populāro volgu un žiguli, ziņo portāls TVNET. Finišs, bez šaubām, notiek pie mums kafejnīcā, kur džeki ar šņabīti un ķilavmaizēm apspriež paveikto.

 

Grupas "Rīta Stienis" albums izdots vinila formātā

Sportpanku apvienība Rīta Stienis laidusi klajā vinila plati, kurā iespiests grupas debijas albums Boobieshooter . CD formātā tas nāca klajā 2017. gada novembrī. Paralēli vinilam Rīta Stienis kopā ar Nomadu alu radījis arī grupas oficiālā alus šķirni, bet 29. maijā aicina visu iepriekš minēto nobaudīt Cafe Leningrad, kur tiks uzsākata koncertturneja.

Turpmākais koncertu grafiks šobrīd gan ieplānots Somijas ārēs, tādēļ 29. maija koncerts tuvākajā laika posmā ir vienīgā iespēja redzēt grupas pozitīvo ālēšanos Latvijas teritorijā. "Izlēmām pārizdot albumu platē pēc pagājušā gada virsošanās Somijā", saka viens no grupas līderiem Herbe. "Tur pēc koncertiem visi prasīja plates, bet ieraksti CD nevienu īpaši neinteresēja. Jāseko līdzi laikam un mūsu fanu vēlmēm! Protams, liela nozīme šī soļa veikšanai ir arī tam, ka pēc gandrīz 30 gadu paŗtraukuma Latvijā atkla iespiež vinila plates. Un notiek tas Semikols Record Pressing tepat Rīgā."

Savukārt par jaunradīto Rīta Stieņa alus šķirni Herbe visas grupas vārdā stāsta sekojošo: "Mums ir dziesma Panki grib alu un vispār Latvijā kārtīgs pankroks nav iedomājams bez kārtīga alus. Tāpēc Nomadu alus brūvēšanas speciālisti nāca mums talkā, lai kopīgi radītu latviešu konkurentu pasaulē slavenajam Punk IPA  no Brewdog. Sanāca lielisks Amerikas eils ar citras apiņiem, kam Ervīns Elliņš radīja četras dažādas un krāšņas etiķetes ar mūsu dziesmu tekstiem.

Jaunizdotā plate no 29. maija būs iegādājama gan Cafe Leningrad, gan labākajos Latvijas mūzikas ierakstu veikalos. Savukārt alus, Cafe Leningrad nobaudāms jau tagad. Tāpat tas pieejasm bārā Taka un alus veikalos Lauvas alus un Alus spunde.

Albumā Boobieshooter iekļauti 11 skaņdarbi. Plates noformējumā vēl krāšņāk aplūkojama no tāda paša nosaukuma videospēles aizgūtā vizualizācija. Skaņu materiāls tapa piecus gadus un tika ierakstīts Mārtiņa Burkevica studijā. Albumā atrodami tādi pašmāju pagrīdes mūzikas grāvēji, kā Baloži, Dzeram!, Motorzāģa dziesma un Kāpēc mani neviens nemīl. Muzikāli Rīta Stienis piedāvā plaša dvēseles kliedziena pankroku, visplašākajās tā izpausmēs, nepiemirstot gan par liriku, gan par jumta noraušanu.

Grupā Rīta Stienis muzicē vokālists Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens, ģitārists Mārtiņš Vaters, basists Herberts Blumbergs jeb Herbe, bundziniece Ilona Uzoliņa jeb Zīnolis, saksofonists Ritvars Šilkovs jeb Ricis, trombonists Maksims Starodubovs jeb Maxis, vēl viens trombonists Jānis Kaličus jeb Kaļa, trompetists Nauris Bruņinieks jeb Brunis un perkusionists Kristaps Krolls.
Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga