Rokenrols katru dienu no 11:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šonedēļ pusdienās

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

trešdiena, 27. maijs

Šodien pusdienās dārzeņu salāti ar pesto mērci un cieto sieru; Dārzeņu krēmzupa ar ceptiem šampinjoniem; Cūkgaļas gulašs ar griķiem vai cepti vistu šķiņķi ar vārīti ceptiem kartupeļiem; Dienas kūka; Svaigi spiesta ābolu-burkānu sula. Nāc uz vietas vai veic pasūtījumu Wolt!

ceturtdiena, 28. maijs

Šodien pusdienās dārzeņu salāti ar saulē kaltētiem tomātiem un mocarellu; Aukstā zupa; Kāpostu tīteņi vai tilapijas fileja ar dārzeņiem un vārītiem rīsiem; Dienas kūka; Svaigi spiesta ābolu-ananāsu sula. Nāc uz vietas vai veic pasūtījumu Wolt!

piektdiena, 29. maijs

Piektdien pusdienās lapu salāti ar dārzeņiem un kusku; Vistas mājas zupa; Cepta cūkgaļas karbonāde ar vārīti ceptiem kartupeļiem; Dienas kūka; Svaigi spiesta burkānu sula. Nāc uz vietas vai veic pasūtījumu Wolt!

 

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 11:00 līdz 15:00.
Zupa 2,50 €
svaigie salāti 2,50 €
pamatēdiens 3,50 €
kūka 3,00 €
svaigi spiesta sula 3,00 €.
Izvēlies 2 un maksā 4,50 €
vai izvēlies 3 un maksā 6 €.

Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

piektdiena, 29. maijs

21:00 Grupas Alum Alu koncerts

Mūsu pasaules apceļotāju Akeksa Usa/Morisona un Simona kopprojekts ar čigānu mūziku un dažādām kaverversijām.

Ieeja par ziedojumiem. 

 SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 Kafejnīcā atsevišķajās pasākuma telpās drīkstēs uzturēties ne vairāk par 15 apmeklētājiem, kuriem būs jāievēro sekojošas lietas: 
* Jādezinficē rokas pie ieejas zālē 
* Jāievēro 2m distance no tiem, kas nedzīvo viņa mājsaimniecībā
* Vēlama sejas masku lietošanaBūs jāparakstās par drošības pasākumu ievērošanu! 

 SAKARĀ AR TO, KA VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS , REZERVĒ SAVU VIETU KONCERTĀ LAICĪGI, RAKSTOT UZ herbe.panks@gmail.com  

otrdiena, 23. jūnijs

Jāņi

Kafejnīcas Leningrad jubilejas nedēļā savu uzstāšanos atceļ arī Niks Keivs

news-nickcave1-0321

Reaģējot uz aktuālo situāciju un rūpējoties par sabiedrības labklājību, Cafe Leningrad ir atcelti visi koncerti un DJ performances līdz 14. aprīlim, tajā skaitā arī nākamnedēļ plānotie 12 gadu jubilejas pasākumi.

Ir atcelti visi plānotie koncerti, tajā skaitā Skyforger, Nika Keiva, Metallica un Sepultura uzstāšanās, kā arī dīdžeju performances, bet mūzika kafejnīcā turpinās skanēt ierakstu veidā.

Leningrad savu darbu turpinās bāra ierastajā ritmā, nodrošinot daudzveidīgu ēdienkarti un pusdienu piedāvājumu, kā arī iespēju satraukumu aizskalot ar kādu zāļu tēju vai stiprāku dzērienu.

Rūpējoties par klientu veselību, uzsveram, ka kafejnīcā ar augstu regularitāti tiek veiktas dezinficēšana, aicinām apmeklētājus ievērot distanci savā starpā. Tāpat būsim pateicīgi par samaksas veikšanu ar norēķinu kartēm, nevis skaidrā naudā.

Stingri aicinām tos, kas atgriezušies no ārzemēm vai kam parādījušies COVID-19 simptomi (sauss klepus, apgrūtināta elpošana, temperatūra), ievērot pašizolāciju, bet pārējie ir laipni aicināti saudzības režīmā nākt ciemos uz Krišjāņa Valdemāra ielu 4.

Tagad esam atvērti agrāk un piegādājam ēdienus arī uz mājām (čau, Wolt!)

Kā jau ierasts mūsu platuma grādos, ir atnācis rudens, ļaudis metušies ikdienas darbos un Cafe Leningrad kolektīvs nav izņēmums. Protams, ir atkal jauni piedāvājumi klientu priekam un labsajūtai. Vispirms — Cafe Leningrad savu darbu sāk stundu agrāk un tagad viesi tiek gaidīti jau no 11:00.

Taču ja tu, draugs, esi aizņemts un netiec uz Cafe Leningrad, nebēdājies, tagad ēdamgardumus vari pasūtīt caur mūsu sadarbības partneri  un saņemt tos tieši mājās, birojā vai jebkurā citā vietā.

Kā vēl viens no jaunumiem ir laimīgās stundas. Pašlaik tās dāvā atlaides no 15:00 līdz  17:00, kā arī piektdienu un sestdienu naktīs no pusnakts līdz 01:00. Taču atceries, draugs, laime mēdz būt nepastāvīga, un kaut kas noteikti var mainīties, tāpēc uzmanīgi seko jaunumiem.

Drīz jo drīz tuvosies svētki un gan jau tu vēlēsies kopā ar tuviniekiem un draugiem tos svinēt ārpus mājas, īpāšā gaisotnē Cafe Leningrad. Lai viss notiktu, kā nākas, rezervē galdiņus jau laicīgi un baudi prieku no sirds! Raksti uz herberts@leningrad.lv un svētki taps noorganizēti!

Britu autožurnālisti Latvijā testē žiguli un volgu un tad kož pie mums kafejnīcā, lai to visu pārspriestu

Divi britu autožurnālisti no auto portāla Carfection tepat Latvijā, Spilves lidostas teritorijā, Rīgas ielās testē padomju laika automobiļus - savulaik tik ļoti populāro volgu un žiguli, ziņo portāls TVNET. Finišs, bez šaubām, notiek pie mums kafejnīcā, kur džeki ar šņabīti un ķilavmaizēm apspriež paveikto.

 
Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga