Pirmdien—ceturtdien no 11:00 līdz 23:00, piektdien no 11:00 līdz 03:00 sestdien no 12:00 līdz 03:00, svētdien no 12:00 līdz 22:00.

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335 box@leningrad.lv

 


Banketi, viesības un privātās ballītes mūsu telpās

Klāvs Bižāns pūš nost svecītes no dzimšanas dienas kūkas

Bērnu ballīte cafe Leningad ar Vinnija Pūka meistardarbnīcu un īpašo kūku.

Cafe Leningrad bankets uzklāts galds un viesības

Dzimšanas dienas svinību galds Cafe Leningrad mazajā zālē.

Mums ir divas zāles privātiem pasākumiem, kurās mierīgi var satilpt līdz 50 cilvēkiem furšetu (stāvgaldu) variantā vai ap 20 cilvēkiem, ja plānotā sēdēšana pie galdiem. Turklāt, to visu var papildināt ar mūziķiem uz skatuves, televizoru ar pieslēdzamu videokonsoli, lielo ekrānu un projektoru, kā arī čupiņu ar rotaļļietām, zīmuļiem, līmēm, krellēm un citām štellēm bērnu izklaidēšanai.

Mēs nekad neļausim jums slikti pavadīt laiku, it īpaši, ja jau jums ir kāds svarīgs notikums—meitas kāzas, drauga atgriešanās no četru nedēļu dauzīšanās Eiropā vai vecmāmiņas pensijas pieaugums. Jūs varat rezervēt galdiņus ar ēdamo un dzeramo banketiem un citām svinībām kā arī un vienoties par papildus ekstrām, rakstot box@leningrad.lv vai sazinoties telefoniski +371 29536351 vai +371 29915049.

Izbraukuma bārs un galdu klāšana pasākumiem

Profesionālā pavāru, bārmeņu un oficiantu komanda nodrošina ēdināšanas un bāra pakalpojumus sporta svētkiem, uzņēmumu jubilejas pasākumiem, koncertiem, festivāliem kā arī nelieliem ģimenes pasākumiem. Katram pasākumam atsevišķi izrunāsim iespējas un veiksmīgākos risinājums, vienojoties par labāko piedāvājumu. Mēs sadarbojamies ar dažāda mēroga pasākumu organizētājiem un privātiem pasūtītājiem jau deviņus gadus un varam piedāvāt gan uzvārīt sportistiem zupu uz ugunskura, gan apkalpot korporatīvā pasākumā bāru 1000 cilvēkiem.

Ērtākais veids sadarbības uzsākšanai ir uzrakstīt e-pastu box@leningrad.lv izstāstot, kad, kur, cik lielam cilvēku skaitam un kāds pasākums tiek plānots kā arī to, ko tieši jūs vēlētos, lai mēs nodrošinātu. E-pastā atstājiet arī savus kontaktus un mēs ar jums sazināsimies. Bet, bez šaubām, nav nekādu problēmu arī sazvanīties, ja burtu rakstīšana nav jūsu garā: +371 29536351 vai +371 29915049.

Cafe Leningrad bārs izbraukumā

Portāla TVNET 25 gadu jubilejas pasākums Rīgas botāniskajā dārzā.

Cafe Leningrad izbraukumā gatavo ēst un dzert Suntažu observatorija

Suntažu observatorijas StarParty pasākums ar tradicionālo jēra gaļas zupu kā arī citiem ēdieniem un dzērieniem.

Cafe Leningrad izbraukumā gatavo ēst un dzert Suntažu observatorija

Esam piešāvušies strādāt gan telpās ar virtuves aprīkojumu, gan arī zaļā pļavā nekurienes vidū.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga