Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Leningrad desmitgades svinības tuvojas! 2018.02.22.

 Laiks skrien ar vēja spārniem un, gluži  nemanot pagājuši jau veseli desmit gadi, kopš galvaspilsētas pagrīdes  kultūras dzīvi  kuplina Rīgas  visjautrākā lokācija Cafe Leningrad. Ir vērts paskatīties atpakaļ lai saprastu , cik daudz gan pa šiem gadiem ir paveikts. Nudien, tāds lērums muzikālu sarīkojumu  ticis  rīkots reti kurā klubā  vai bārā! Cafe Leningrad ir augusi ne tikai fiziski, izplešoties savā pašreizējā mājvietā, bet nobriedusi  arī žanriski un kvalitatīvi.

Jubilejas nedēļa, kas ilgs no 19. līdz 25. martam,  būs piesātināta ar neskaitāmiem priekšnesumiem daudzu un dažādu mākslinieku izpildījumā. Pirmdienas vakars sāksies gandrīz vai svinīgi ar noslēpumainā #Edgarsnorigas džeza mūzikas vinilplašu ripināšanu, bet nedēļai ieskrienoties, Cafe Leningrad  koncertzāles skatuvi un bāru pildīs gan  dzīvās mūzikas izpildītāji, gan dīdžeji. Vairs,  ne baumu līmenī, bet kā patiess fakts,  ir zināms,  ka savu dalību svētku koncertos ņems  PND, Future Folk Orchestra, Holy Lamb, Big Eye Bee, Paraguay Zoo, Dj Krii, Dj Šahs, Nātre, Tanku Dūre,  itāļu progroka bends Heartache un citi mākslinieki. Īpašs notikums būšot jaunā kopprojekta KRX un PoĒtiskie veltījuma Latvijai simtgadē- muzikāli deklamētās dzejas skaņdarba Bāleliņi pirmatskaņojums! Pilnīgi skaidrs, ka svētdienā kopīgo jubilejas afterpārtiju svinēs Cafe Leningrad  un slavenā grupa Oranžās Brīvdienaskura tad  jau būs sasniegusi pilngadību!

 

 
Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga