Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Lai drēgnais rudens nebiedē un ziema ar prieku sagaidīta tiek 2017.10.29.

elektrogirlanda

Novembris cafe Leningrad iesākas ar jautru izklaidi — 1. novembrī būs iespēja ne tikai vērot, bet drosmīgākajiem arī ņemt dalību Comedy Latvia Open Mic stand-up šovā. 

Šis mēnesis Latvijai un katram latvietim ir nozīmīgs ar īpašiem svētkiem, kuros tradicionāli savu artavu kopējā patriotisko pasākumu klāstā sniedzam arī mēs. 11. novembrī, Lāčplēša dienā, koncertēs leģendārā latviešu grupa Baložu pilni pagalmi, bet 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, pēc svētku uguņošanas Leningrad koncertzāli jau tradicionāli pieskandinās dinamisks latviešu roks grupas Linga sniegumā.

Arī citas nedēļas nogales dienas arī sola savus muzikālos pārsteigumus — 10. novembrī, Mārtiņdienā uzstājas grupa Art of Keeping Secrets un ikvienam uz koncertu atnākušajam Mārtiņam cafe Leningrad uzsauc vārda dienas šotiņu. 11. novembrī, Lāčplēša dienā, koncertēs leģendārā latviešu grupa Baložu pilni pagalmi, bet 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, pēc svētku uguņošanas Leningrad koncertzāli jau tradicionāli pieskandinās dinamisks latviešu roks grupas Linga sniegumā.

Arī citas nedēļas nogales dienas arī sola savus muzikālos pārsteigumus —  19. novembrī uzstājas britu mūziķi Eyre Llev, bet 25. novembrī viesosies baltkrievu mākslinieks Jegors Zabelovs. 

Decembris kafejnīcā sāksies uz skanīgas nots. Ar mūsu īpašo atbalstu un beidzot izdotā albuma promo tūres laikā, vispirms 24. novembrī iztrakojušies Jelgavā, 1. decembrī Leningrad koncertzāli pieskandinās pati atraktīvākā un pieprasītākā latviešu panku komanda Rīta stienis. Savukārt 2. decembrī, pēc iztrakotas nakts ar grupu būs iespēja doties Ļeņingradas balagānā uz Daugavpili, kur vakarā notiks koncerts pie mūsu draugiem, krogā Artilērijas pagrabi.

Gada pēdējais mēnesis sola arī citus interesantus māksliniekus un notikumus. 6. decembrī jau sen par tradīciju kļuvušajā pasākumā Tom Waits Birthday Party toni noteiks Dj Herbe Panks un Dj Šahs, bet organizatori šoreiz iecerējuši arī kādu jaunumu, kas taps zināms vēlāk. 14. decembrī blūza mūzikas mīļotājiem par prieku savu mākslu rādīs Jāņa Vanadziņa trio, bet 16. novembrī skarbāku ritmu mīļotājus priecēs grunge grupa no Krievijas Prana.

Ziemassvētku ieskaņai prieku radīs tik populārais duets Čipsis un Dullais, kuri uz skatuves kāps 21. decembrī. Bet nākamajā vakarā, 22. decembrī, savu sniegumu piedāvās kolektīvs no Krievijas Flynotes.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga