Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

pusdienās: Aukstā biešu zupa, Krāsnī cepti vistu stilbiņi, Cūkgaļa pikantajā tomātu mērcē un Jogurta kūka

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

ceturtdiena, 5. maijs

19:00 Erudīcijas vakars ar Kozmenu "Prāta stāds"

Cafe Leningrad un Kozmena kopīgi veidotais erudīcijas vakars. Norise ir visai klasiska: mums ir āķīgi jautājumi, tev ir pareizās atbildes. Šoreiz vakara tēma – otrās Latvijas pirmie gadi. Piesaki komandu 4 cilvēku sastāvā, rakstot herberts@leningrad.lv vai zvanot 29536351 līdz 2. maijam. Dalības maksa: 10 € no komandas, kas jāsamaksā līdz 2.maijam, ierodoties cafe Leningrad personīgi! Līdzi ņem rakstāmo un pareizās atbildes! Labākos apbalvosim! Vakaru vadīs un āķīgos jautājumus uzdos Kozmens – TV raidījumu un pasākumu vadītājs, improvizācijas teātra aktieris, kā arī grupas Rīta stienis dalībnieks.

piektdiena, 6. maijs

21:00 Bundolo & Småstadsliv (Somija)

Bundolo izpilda skaļu, ātru un agresīvu hardcore punk. Viņu skaņdarbi ir īsi, vienkārši un bez nekā lieka. Grupa aktīvi koncertē ne tikai Somijā, bet visā Eiropā un pašlaik strādā arī pie albuma. Pēc viņiem tikpat enerģiski turpinās Småstadsliv ar hardcore punk divu ģitāru, ļoti ātru ritmu un griezīga vokāla izpildījumā.
bundolo.bandcamp.com
smastadsliv.bandcamp.com

sestdiena, 7. maijs

21:00 Beigtie Ulmaņi

Savu mūziku paši dalībnieki dēvē par adult punk. Ar saukli lirika ir mūsu stiprā puse grupa aicina visus dziedāt līdzi. Bez grupas kvēlākajiem faniem jau labi pazīstamajām kompozīcijām, kā “Fiziskais Skolotājs” un “Dzejas Vakars”, koncertā skanēs arī dažas jaunas dziesmas. Būs pieejamas arī dziesmu grāmatiņas.
www.facebook.com/BeigtieUlm...

piektdiena, 13. maijs

21:00 2tie (Reggae/ Ska/ Rock/ Swing)

Regejs un cita laba, lustīga mūzika. Paši dalībnieki teic, ka grupa tika radīta milzīgā un jautrā juceklī, troksnī gandrīz pārspējot ceļojošo cirku, kas jau pāris dienas bija apmeties pretī pāri ielai. Visi grupas dalībnieki ir savdabīgi, un katram ir personīgā rozīnīte, ko varbūt dažs labs jau ir paspējis apēst sava garā mūža laikā, bet iekšā noteikti tā kaut kur vēl ir. Jaunāko grupas veikumu noklausies te:
soundcloud.com/juris-mols/1...
2tie.lv/
facebook.com/Grupa2tie/

sestdiena, 14. maijs

21:00 Bolzen Höxter (punkrock, Vācija)

piektdiena, 20. maijs

21:00 DJ Uldis Rudaks

sestdiena, 21. maijs

21:00 Estoner (Igaunija), Kannabinõid (Igaunija)

Igaunijas psihedēliskās ģitārmūzikas grupas Estoner un Kannabinõid darbojas kopš 2009. gada un ir neatņemama kaimiņvalsts alternatīvās mūzikas skatuves daļa. Šis koncerts ir grupu pirmā pietura Eiropas koncerttūrē.
Estoner fb.com/estonerband/
Kannabinõid kannabinoid.bandcamp.com

piektdiena, 27. maijs

21:00 DJ Tanheizers (Radio NABA)

DJ Tanheizers vienlīdz harmoniski jūtas gan vokālajā, gan instrumentālajā mūzikā, piedāvājot skaņdarbus blūza, klasiskā roka, rokenrola, kā arī džeza/svinga ritmos.
facebook.com/Tanheizers

piektdiena, 8. jūlijs

21:00 BlueInTheFace & Ozzmond (Somija/punk)

svētdiena, 11. septembris

17:00 Dzejas zveja (rudens sesija)

Atsvaidzinām savas vēstures zināšanas

Cafe Leningrad rūķis

Jau vesela paaudze uzaugusi, dzīvojot neatkarīgā Latvijā, tāpēc šodien uztveram to kā pašsaprotamu, tomēr pirms 26 gadiem tā nebūt nebija. Tāpēc šīs nedēļas neatņemama sastāvdaļa ir zināšanu atsvaidzināšana par 1990. gada 4. maiju. Ja tomēr neesi pārliecināts, kas īsti šajā datumā notika, izlasi par to.

Otrdien, 3. maijā 21:00 Sound religion un Katana. Sound Religion uzsāk savu 10 gadu jubilejas tūri. Viņu skaņdarbus raksturo dažādu stilu sajaukums ar fundamentāliem rock n roll riffiem. Pēc tam uz skatuves kāps apvienība Katana, kas klausītājiem sniegs mazliet agresīvu, tomēr harmonisku alternative rock devu krievu valodā. Grupas dalībnieki piebilst, ka viņu provokatīvās dziesmas neatstās vienaldzīgu nevienu.

Trešdien, 4. maijā un ceturtdien, 5. maijā no 18:00 erudīcijas vakars ar Kozmenu Prāta Stāds. Norise ir visai klasiska: mums ir āķīgi jautājumi, tev ir pareizās atbildes. Šis būs jau otrais erudīcijas vakars un tā tēma – otrās Latvijas pirmie gadi. Piesaki komandu 4 cilvēku sastāvā, rakstot herberts@leningrad.lv vai zvanot 29536351 līdz 5. maijam. Dalības maksa: 2,50 € no personas. Līdzi ņem rakstāmo un pareizās atbildes! Vakaru vadīts un āķīgos jautājumus uzdos Kozmens – TV raidījumu un pasākumu vadītājs, improvizācijas teātra aktieris, kā arī grupas Rīta stienis dalībnieks.

Bundolo

Piektdien, 6.maijā 21:00 Bundolo un Småstadsliv no Somijas. Bundolo izpilda skaļu, ātru un agresīvu hardcore punk. Viņu skaņdarbi ir īsi, vienkārši un bez nekā lieka. Grupa aktīvi koncertē ne tikai Somijā, bet visā Eiropā un pašlaik strādā arī pie albuma. Pēc viņiem tikpat enerģiski turpinās Småstadsliv ar hardcore punk divu ģitāru, ļoti ātru ritmu un griezīga vokāla izpildījumā.

beigtie_ulmani

Sestdien, 7. maijā 21:00 Beigtie Ulmaņi. Savu mūziku paši dalībnieki dēvē par adult punk. Ar saukli lirika ir mūsu stiprā puse grupa aicina visus dziedāt līdzi. Bez grupas kvēlākajiem faniem jau labi pazīstamajām kompozīcijām, kā “Fiziskais Skolotājs” un “Dzejas Vakars”, koncertā skanēs arī dažas jaunas dziesmas. Būs pieejamas arī dziesmu grāmatiņas.

Aprīļa noslēguma svētki

ability

Nupat cauri Lielās talkas nedēļa, kad visi cītīgi vai vismaz skata pēc centās savākt pa gadu pašu piemēslotās Latvijas āres. Šajā laikā papildinājumu guva arī cafe Leningrad, jo pie ieejas uzstādīts izgaismots un cēls mūsu nosaukums. Nākot ciemos, neaizmirsti pacelt skatu uz augšu un novērtēt.

Aprīļa noslēgums solās būt darbīgs un pasākumiem bagāts.

Trešdien, 27.aprīlī 20:00 Latgales kongresa simtgades ieskandināšana. Tā būs Rīgas latgaliešu kopīga saiešana par godu Pirmā Latgales latviešu kongresa gadadienai.Latgaliska mūzika visa vakara garumā, kopīga un atsevišķa sadziedāšana, sarunas par Latgales kongresa simtgades svinību idejām, kā arī videotilts ar 1917. gada Pēterpili. Tieši pirms 99 gadiem notika vēsturiskais Latgales kongress (1917. gada 26. un 27. aprīlī pēc vecā stila), liela daļa sagatavošanas darbu toreiz notika Pēterpilī. Tāpēc par satikšanās vietu arī tagad ir izvēlēta Pēterpils kafejnīca Rīgā. Nāc pats un ņem līdzi vēl kādu latgalieti un latgaliešu draugu! Būsim priecīgi, ja piedāvāsi arī kādu dziesmu vai cita veida priekšnesumu no savas puses – raksti uz jureits@jureits.lv. Pasmelies vairāk par to, kas bija Pirmais Latgales latviešu kongress.

Piektdien, 29.aprīlī 21:00 Find Florent & Silvia. Abas apvienības muzicēt sākušas vien pagājušā gada nogalē, bet jau paspējušas iegūt koncertpieredzi dažādos Rīgas klubos. Indie rock pārstāvji Find Florent šobrīd jau strādā pie minialbuma ieraksta. Silvia savu mūziku paši dēvē par alternative rock , tomēr tajā saklausāmi arī metal , post rock un garage rock elementi.

Sestdien, 30.aprīlī 21:00 Ability. Aprīļa pēdējo dienu ierībinās pašmāju rock/metal apvienība. Kopš darbības uzsākšanas 2005. gadā aktīvi uzkrāta koncertpieredze ne tikai uz Latvijas, bet arī citvalstu skatuvēm. Vēl pavisam nesen grupa iesildīja arī ārpus smagās mūzikas rāmjiem pazīstamo apvienību Catalepsia.

Gaidām saulaino pavasari un sildāmies ar gardajiem jaunumiem

Burgers

Metereologi šonedēļ sola drēgnumu laukā un slapjumu no gaisa. Tāpēc nāc ciemos sasildīties ar glāzi viskija vai kausu alus un notiesāt supergaršīgās pusdienas. Starp citu, jau kādu laiku ēdienkarti esam papildinājuši ar burgeriem, kuriem klāt servējam kraušķīgos Leningrad kartupelīšus un glāzīti degvīna apetītes uzlabošanai.

Tikmēr jaunas vēsmas arī mūzikas lauciņā.

 

Piektdien, 22. aprīlī 21:00 Guna Pūcīte & Gints Smukais (akustiskais koncerts). Pēc koncerta: DJ Uldis Rudaks. Guna Pūcīte ir ne vien dziedātāja, bet arī dziesmu autore. Darbojusies tādos muzikālos projektos kā Vadītājs konduktors, vokālā a cappella grupa Ambermusic, soloprojektā Double G, vokālā grupā Neaizmirstulītes, kā arī muzicējusi kopā ar Anitu Intaiti. Ar dziesmu «Pilnmēness» 6 nedēļas pēc kārtas bija dzirdama Radio SWH raidījuma Priekšnams topā. Nesen publicēta dziesma «Tepat tepatās blakus». Pēc nelielas pauzes, aktīvāku darbošanos mūzikas lauciņā atsākusi kopā ar ģitāristu Gintu Smuko. Gunas Pūcītes darbus var paklausīties Soundcloud.

 

Sestdien, 23. aprīlī 21:00 Summer Knight. Muzikāla apvienība, kas izpilda džezu akustiskā formā. «Ik pa laikam repertuārā ieskanās arī blūzs un bossa nova, taču pārsvarā interpretējam tieši džeza skaņdarbus. Vēlamies klausītājiem sniegt muzikālu desertu, kas ļautu aizceļot laikā un sajust siltas vasaras nakts vēju pagājušā gadsimta vidū Amerikā. Likt mūzikai atbrīvot prātu no ikdienas sārņiem vai veldzēties saldās un melanholiskās atmiņās, vai, kas zina, radīt tās turpat koncertā, atstājot mūziku fonam, kas iekrāso tā brīža emocijas», stāsta Summer Knight dalībnieki. Grupas sastāvu veido četri muzikāli apņēmīgi jaunieši. Vīrišķo enerģiju grupā iemieso ģitārists Edijs Ostapko un trompetists Arvils Bernāts, taču sievišķo maigumu mūzikai piešķir dziedātāja Luīze Krasta un bundziniece/vokāliste Elizabete Made Leiškalne.

Summer Knight Jazz quattroPlus

Jaunumi
e–pastā

Ieraksti savu e–pastu un uzzini cafe Leningrad svarīgākos jaunumus (ne biežāk kā reizi nedēļā).


Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga