Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

Šodien pusdienās: Pastinaku krēmzupa ar bekonu, Burkānu-zirnīšu sautējums ar vistu, Kartupeļu-cūkgaļas sacepums, Ābolkūka ar dzērvenēm. Labu apetīti!

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

piektdiena, 24. novembris

21:00 Grupas "Trauma Moralis" koncerts

Trauma Moralis radās 2006. gada 4. februārī kā divu cilvēku grupa. Tās sākotnējais sastāvs bija Jānis Zvērs - ģitāra un Rihards Bražinskis - bungas. Abiem grupas dalībniekiem jau bija muzicēšanas pieredze tādās smagā metāla grupās kā Noisegate, Gatling, Mutilate Myself, Angervoice. Vēlāk duetam pievienojās vokālists Māris Kaurāts. Grupa aktīvi koncertē visā Latvijā un Baltijas reģionā. 2007. gada sākumā notika pirmā grupas turneja Lietuvā un Baltkrievijā. 2008. gada maijā grupa devās uz Zviedriju, kur uzstājās Stokholmā un Gēteborgā kopā ar tādām grindcore grupām kā Afgrund, The Arson Project, Divider, Descending, Facial Abuse un citām grupām daudzās Eiropas valstīs Trauma moralis savā mūzikā cenšas mainīt smagās mūzikas kanonus, kompozīcijās iekļaujot fanka, regeja, black un folk metālmūzikas ievirzes. Ierakstos bez tradicionālajiem instrumentiem tiek izmantoti arī ermoņikas un akordeons. Grupas muzikālais skanējums ir atšķirīgs ar to, ka ansambļa sastāvā nav basģitāras, tādējādi radot akustisku noskaņu. www.facebook.com/traumamora... www.youtube.com/watch?v=4UW...

22:00 Dj Māris Balodis

Roks visu nakti!

sestdiena, 25. novembris

21:00 Jegora Zabelova(BL) koncerts

Jegors Zabelovs ir viens no interesantākajiem mūsdienu baltkrievu komponistiem un bajānistiem, mūzikas autors autors daudzām kinofilmām un teātra izrādēm. Māķslinieks sniedzis vairāk kā 400 koncertus Eiropas klubos un festivālos. Mūziķis sadarbojas ar daudziem citu valstu mūziķiem, bet kopš 2014. gada pastāvīgi strādā kopā ar bijušo "Rammstein "vokālisti Kristiāni Heboldi(Christiane Hebold) viņas projektā "Bobo & Herzfeld"
Mākslinieka radītā mūzika ir akordeona roka, avangarda džeza un neoklasikas sintēze. www.yegorzabelov.com
www.youtube.com/watch?v=U2h...
www.youtube.com/watch?v=5Fj...

22:00 Dj Valters K.

Laba mūzika nakts fonam.

otrdiena, 28. novembris

19:00 Lekcijas par burāšanu

Lekciju cikls par burāšanas niansēm: - jahtas balanss, - masta un buru regulācija, - modernā navigācija, - IRC un ORC apmērīšanas nianses, - taktika distancē... Ar pieredzi un zināšanām dalās daudzkārtējs Rolex regašu dalībnieks - kapteinis un instruktors Ilgonis Balodis un draugi. Gaidīsim visus interesentus!

piektdiena, 1. decembris

21:00 Dj apvienība "Ej Apskrieties"

Labākā panku dīdžeju komanda atkal priecēs tautu cauru nakti, līdz rīta agrumam!

21:00 Grupas "Rīta Stienis" debijas albuma prezentācijas tūres koncerts

Latvijas un visas pasaules spilgtākais un vienīgais sportpunk orķestris "Rīta Stienis" pēc daudzu gadu darba studijā, beidzot šī gada rudenī izdos savu pirmo studijas albumu" Boobieshooter", jeb "Šauj Uz Pupiem", kas sevī apvienos visas labākās apvienības kompozīcijas, kuras tautā ir iemīļojuši gan lieli, gan mazi. Pēc koncerta balli līdz pirmajiem rīta transportiem turpinās kāds no "Rīta Stieņa" dīdžejprojektiem - Visu laiku sliktākā mūzika ar DJ Herbe Panks un DJ Kozmens, vai Visu laiku labākais diskoduets Ritvars Š.<br>
Jaunais albums CD formātā ar digitālo kopiju par īpašu cenu būs pieejams visās koncertu norises vietās pasākuma laikā, bet digitāli jau no 24. novembra vietnē www.bandcamp.com, savukārt populārākajos straumēšanas servisos tikai no 2018. gada sākuma.<br>
https://www.facebook.com/sportpanki

sestdiena, 2. decembris

15:00 Leningrad balagāns uz Daugavpili ar Rīta stieni

Cafe Leningrad un Artilērijas Pagrabu kopīgi organizētais balagāns ar "Rīta Stieni" ir neaizmirstams brauciens ar vilcienu speciāli rezervētā vagonā kopā ar grupas "Rīta Stienis" dalībniekiem uz otru Latvijas lielāko pilsētu Daugavpili, un pēc tam sekojošu grupas koncertu un balli slavenajos Artilērijas Pagrabos.

trešdiena, 6. decembris

21:00 Tom Waits Birthday Party

Ikgadējā Toma Veitsa dzimšanas dienas ballīte ar lielākajiem šī mākslinieka faniem un īstiem melomāniem Kasparu Zaviļeiski un Herbertu Blumbergu pie mūzikas atskaņošanas ierīcēm. Šogad sagaidīsim lielā mākslinieka dzimšanas dienu, gluži kā jauno gadu! Tradicionāli visa vakara garumā tikai un vienīgi Toma Veitsa mūzika no oriģinālajiem CD un skaņu platēm.

ceturtdiena, 7. decembris

20:00 Rodrigo Manfrinatti(BRA) koncerts

Mazliet sapņainais brazīliešu mūziķis Rodrigo Manfrinatti iepriecinās mūzikas mīļotājus ar vieglu un ambientu skanējumu.www.facebook.com/Romanfrina...
www.youtube.com/user/Rodrig...
rodrigomanfrinatti.com/"

piektdiena, 8. decembris

21:00 Dj Džonsone

Seksīgā dīdžejbeibe Džonsone atkal rokenrollēs cafe Leningrad!
www.facebook.com/djdzonsone/

sestdiena, 9. decembris

23:00 Dj Uldis Rudaks

Mūzikas apskatnieks, žurnālists, un dīdžejs Uldis Rudaks ripinās vinila platītes cafe Leningrad viesu priekam.
www.facebook.com/uldis.ruda...

Leningrad balagāns uz Daugavpili 2. decembrī ar Rīta stieni

2017-12-02-balagans-plakats

Cafe Leningrad balagāns ar Rīta Stieni tuvojas zibens ātrumā un jau 2. decembrī tas ar vilcienu speciāli rezervētā vagonā dodas uz otru Latvijas lielāko pilsētu Daugavpili, un pēc tam sekojošu grupas koncertu un balli slavenajos Artilērijas pagrabos.

Katram balagāna dalībniekam tas izmaksās 12 € (cenā tiks iekļauta vilciena biļete speciālajā vagonā, velkomdrinki no Jameson, našķi un ieeja Artilērijas pagrabos uz Rīta Stieņa koncertu un balli ar DJ Kozmenu un DJ Herbi Panku ar visu laiku sliktāko mūziku.

Bārā būs pieejams speciālais kokteilis Rīta stienis par īpaši draudzīgu cenu.

Pieteikšanās cafe Leningrad pie bārmeņa līdz 30. novembrim (ieskaitot) vai arī līdz pēdējai brīvajai vietai.
Pulcēšanās sestdien, 2. decembrī, cafe Leningrad, 15:00

Kolektīva došanās uz Centrālo staciju 15:30
Vilciens uz Daugavpili atiet 16:12
Pirmais vilciens no Daugavpils atpakaļ uz Rīgu: 06:15

Rezervē savu vietu balagānā jau laicīgi, piesakoties personīgi cafe Leningrad pie bārmeņa un iemaksājot dalības maksu. Vietu skaits ir ierobežots. Kad piepildīsim vagonu, vairāk dalībniekus klāt neņemsim.

Tiem, kas vēlas palikt pa nakti Daugavpilī un nedoties atpakaļ uz Rīgu ar pirmo vilcienu, naktsmājas nodrošinās Artilērijas pagrabi. Par 8,20 € komfortablās kopmītnēs netālu no koncerta vietas, Saules ielā 24 būs pieejamas vietas, kur nokrist. Par cik vietu skaits kopmītnēs ir ierobežots, jāpiesakās laicīgi, rakstot uz artilerijas.noliktavas@gmail.com līdz 27. novembrim.

Lai drēgnais rudens nebiedē un ziema ar prieku sagaidīta tiek

elektrogirlanda

Novembris cafe Leningrad iesākas ar jautru izklaidi — 1. novembrī būs iespēja ne tikai vērot, bet drosmīgākajiem arī ņemt dalību Comedy Latvia Open Mic stand-up šovā. 

Šis mēnesis Latvijai un katram latvietim ir nozīmīgs ar īpašiem svētkiem, kuros tradicionāli savu artavu kopējā patriotisko pasākumu klāstā sniedzam arī mēs. 11. novembrī, Lāčplēša dienā, koncertēs leģendārā latviešu grupa Baložu pilni pagalmi, bet 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, pēc svētku uguņošanas Leningrad koncertzāli jau tradicionāli pieskandinās dinamisks latviešu roks grupas Linga sniegumā.

Arī citas nedēļas nogales dienas arī sola savus muzikālos pārsteigumus — 10. novembrī, Mārtiņdienā uzstājas grupa Art of Keeping Secrets un ikvienam uz koncertu atnākušajam Mārtiņam cafe Leningrad uzsauc vārda dienas šotiņu. 11. novembrī, Lāčplēša dienā, koncertēs leģendārā latviešu grupa Baložu pilni pagalmi, bet 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, pēc svētku uguņošanas Leningrad koncertzāli jau tradicionāli pieskandinās dinamisks latviešu roks grupas Linga sniegumā.

Arī citas nedēļas nogales dienas arī sola savus muzikālos pārsteigumus —  19. novembrī uzstājas britu mūziķi Eyre Llev, bet 25. novembrī viesosies baltkrievu mākslinieks Jegors Zabelovs. 

Decembris kafejnīcā sāksies uz skanīgas nots. Ar mūsu īpašo atbalstu un beidzot izdotā albuma promo tūres laikā, vispirms 24. novembrī iztrakojušies Jelgavā, 1. decembrī Leningrad koncertzāli pieskandinās pati atraktīvākā un pieprasītākā latviešu panku komanda Rīta stienis. Savukārt 2. decembrī, pēc iztrakotas nakts ar grupu būs iespēja doties Ļeņingradas balagānā uz Daugavpili, kur vakarā notiks koncerts pie mūsu draugiem, krogā Artilērijas pagrabi.

Gada pēdējais mēnesis sola arī citus interesantus māksliniekus un notikumus. 6. decembrī jau sen par tradīciju kļuvušajā pasākumā Tom Waits Birthday Party toni noteiks Dj Herbe Panks un Dj Šahs, bet organizatori šoreiz iecerējuši arī kādu jaunumu, kas taps zināms vēlāk. 14. decembrī blūza mūzikas mīļotājiem par prieku savu mākslu rādīs Jāņa Vanadziņa trio, bet 16. novembrī skarbāku ritmu mīļotājus priecēs grunge grupa no Krievijas Prana.

Ziemassvētku ieskaņai prieku radīs tik populārais duets Čipsis un Dullais, kuri uz skatuves kāps 21. decembrī. Bet nākamajā vakarā, 22. decembrī, savu sniegumu piedāvās kolektīvs no Krievijas Flynotes.

Kaveru veidošana dzīvajā — ikmēneša pasākumā SuperGroup

Jaunums Cafe Leningrad muzikālo izklaižu repertuārā — ikmēneša pasākums SuperGroup. Tiek atlasīti mūziķi, kuri pārstāv dažādus muzikālos projektus, viņiem tiek dots uzdevums īsā laikā aranžēt savā versijā pazīstamus skaņdarbus, kurus pēc tam atskaņo kopīgā koncertā.

Kā pirmā uz skatuves 30. martā 21:00 kāps supergrupa, kurā kopīgi muzicēs Juris Mols (vokāls, 2Tie), Aivars Rakovskis (ģitāra, Bastards), Ingus Meijers (bass, Rusted Wheel), Krišjānis Kupcāns (sitamie, Merry Go Round). Mūziķi izpildīs latviešu pankroka klasikas skaņdarbus.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga