Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Pasākumi

piektdiena, 12. februāris

21:00 DJ Tanheizers

Dj Tanheizers piedāvā blūzu , blūzroku, rokabilliju, kā arī nedaudz svinga, džezfanka un regeja, jo uzskata,ka tā ir vispiemērotākā mūzika bohēmistu izklaidēm.

sestdiena, 13. februāris

Ļeņingradas balagāns

Balagāna tūres atgriešanās ar kārtējo ceļojumu uz brīnišķīgo Daugavpils krodziņu Artilērijas pagabi fb.com/ArtilerijasPagrabi
Tā kā ceļš nav tuvs, arī šoreiz būsim parūpējušies, lai visiem būtu foršs ceļojums vilcienā balagāna privātajā vagonā. Savukārt atpakaļ visi kopā nedodamies, jo daudzi izteikuši vēlmi apskatīt Daugavpili. Iepriekšējo reizi balagānā devāmies pirms sasodītiem diviem gadiem leningrad.lv/jaunumi/?id=220
Balagāna muzikālo programmu Daugavpilī izkrāšņos Jelgavas hiphops Augša augsa.lv un DJ Sergejs Bižāns mrserge.lv kā arī daži pārsteiguma viesi.

21:00 Mēnessputni un Marlēna rokkoncerts

Hārdroka grupa «Mēnessputni» dibināta 2014. gada septembrī, apvienojoties trim entuziastiskiem mūzikas mīļotājiem: Reinim Ārgalam (vokāls, bass), Reinim Ratniekam (bekvokāls, ģitāra) un Armandam Vaškēvičam (sitaminstrumenti).
facebook.com/moonbirdsofficial Grupa Marlēna palikusi pie patiesās mūzikas vērtības – Rokmūzikas, lai gan mēs melotu, ja teiktu, ka tas ir tīrais roks. Gadās arī dziesmas ar citu mūzikas stilu piejaukumu. Grupa dibināta 2013. gadā.

piektdiena, 19. februāris

21:00 Inokentijs Mārpls

sestdiena, 20. februāris

20:00 Dzīve Kā Piedzīvojums.PostNos.

Mēs visi vēlamies dzīvi, kur paši esam tās saimnieki. Stāstu vakarā Āris un Kārlis iepzīstinās un izies cauri sešiem dzīves posmiem, kuri ir nepieciešami, lai radītu savu dzīvi kā piedzīvojumu. Vakara gaitā sniedzot klausītājiem nepieciešamo motivāciju lai rīkotos. Stāstu vakars par ceļošanu Indijā un Nepālā to visu dokumentējot filmas veidā. Piedzīvojums jau sākās ar brīdi, kad dēļ budžeta tika izlemts par sponsoru piesaistīšanu. Pēc šādas ceļošanas viņi ir nonākuši pie galvenām atklāsmēm, ka dzīvē ir 6 posmi, kuriem ir jāiziet cauri, lai kļūtu par savas dzīves saimniekiem. Bez aplinkiem un saprotamā cilvēku valodā, runāsim par dzīvi ceļojot un grūtībām kādas ir jāpārvar, lai dzīvē kaut ko sasniegtu ārpus ierastā. Viņi centīsies šo dzīves pieredzi iespiest stundu garā stāstu vakarā, kā arī pēc tam kopēja filmas skatīšanās par piedzīvojumu Indijā uz močiem nobraucot 6000km par Himalajiem un brīvprātīgo darbu Nepālas zemestrīces laikā. Lūdzam nākt laicīgi,vietu skaits ir ļoti ierobežots. Norises vieta: cafe "Leningrad" (Kr. Valdemāra iela 4) 20. februārī, plkst., 20:00 Ieeja par ziedojumu: eur 5,- www.postnos.com

piektdiena, 26. februāris

21:00 White Rock/Baltā Klints

Grupa Baltā Klints/White Rock, muzikālais projekts ar garu vēsturi, šajā sastāvā izveidots 2015. gadā, muzicē Rock'n Roll/ Blues Rock žanros. Miķelis Vanags(ģitāra, vokāls), Vilnis Kundrāts(Hammond ērģeles), Kristiāns Kosītis(basģitāra), Artūrs Sedriks Sinkēvičs(sitamie instrumenti). Lai panāktu nepieciešamo atmosfēru un kopējā skanējuma iezīmes, kas raksturīgi blūzrokam, grupa izmanto gan oriģinālās Hammond ērģeles, gan klasiskos lampu pastiprinātājus, gan citu vintage tehniku. Grupas mūzika ir brīvu personību izpausme visdažādākajās formās un izpausmēs. Skaņdarbi un improvizācijas sagādā baudu klausītāju ausīm un sirdīm, bet ritms liek šūpoties dejotāju gurniem.

sestdiena, 27. februāris

21:00 Efa Supertrump (Folkpanks / Velsa)

Solozipildītājas Efa Supertrump mūziku pavada spēcīgi politiski-sociālie teksti, ne velti viņa tiek raksturota kā folk-panka pārstāve. No Velsas (Lielbritānija) nākusī adergraunda skatuves mūziķe ir ne vien guvusi atzinību no The Damned, TV Smith (The Adverts), bet arī paguvusi uzkāpt uz Rebellion, Boomtown Fair un citu festivālu skatuvēm. Efa uz skatuves uzstājas, izpildot dziesmas ne vien angliski, bet arī velsiešu valodā, kas būs interesants piedzīvojums lingvistisko peripētiju faniem. Šī būs mūziķes vienīgā uzstāšanās Latvijā.
afiach.bandcamp.com

trešdiena, 2. marts

09:00 JamSession kopā ar Jāni Puķīti

sestdiena, 5. marts

21:00 Gints Cālītis

5. martā,cafe Leningrad uzstāsies Gints Cālītis. "Savu aizraušanos ar Loopu mākslu sāku aptuveni 2009.gadā. Kad pirmo reizi dzīvē ielūpoju grupas Bi-2 dziesmu - Moi Rock n roll savā interpretācijā. Loopi - dzīvs katra instrumenta ieraksts un mix dzīvajā izpildījumā - radot grupas klātbūtnes esamības efektu uz skatuves - lai gan patiesībā visu daru viens. Līdz šim pasniegšanas veidam esmu gājis ne to īsāko un vieglāko ceļu.It visa pamatā ir bijis smags un ilgstošs darbs gan pie skaņas gan tehniskās puses. Sākumā esmu darbojies ļoti daudz un dažādos muzikālos sastāvos.Kuros uzkrātā pieredze man palīdz darboties tālāk un daudz profesionālākā līmenī. Uzskatu - ka īsts mūziķis nekad neapstāsies savā attīstībā - bet pilnveidos savas prasmes, pasniegšanas viedu it visā līdz pēdējam elpas vilcienam. Un šādu garu gājienu pa dzīvi esmu nolēmis iet pats-lai tur vai kas."

svētdiena, 20. marts

17:00 Dzejas Zveja - pavasara sesija

Latvijas patiesāko dzejnieku vakars leningrad.lv/notikumi/dzeja...

ceturtdiena, 24. marts

21:00 Tanku Dūre

Leģendārās latviešu pankgrupas atkalapvienošanās solokoncerts

sestdiena, 26. marts

21:00 Yamaysky i Ostrovityane (Pēterburga)

Ska/Punk/Disco/Hop/Rock jamaiskiy.ru

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00. Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Leningrad balagāns dodas uz Daugavpili 13. februārī

2016-01-18-leningrad-balagans-daugavpils

Ir pagājis laiciņš kopš pēdējā draudzīgā cafe Leningrad balagāna. Šī netaisnība tiek labota un 13. februārī dodamies uz feino Daugavpili, lai paciemotos krodziņā Artilērijas pagrabi.

Pulcēšanās: 13. februārī 15:00 Cafe Leningrad, Kr. Valdemāra ielā 4
Izbraukšana: 16:12 no Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas
Ierašanās Daugavpilī: 18:58
Pasākuma sākums Artilērijas Pagrabos: 21:00
Pieteikšanās tikai ar rezervāciju: box@leningrad.lv vai pie bārmeņa cafe Leningrad
Dalības maksa: 10 € (iekļaujot biļeti vilcienam turpceļam un garantētu ieeju pasākumā)

Balagāna koncepts ir vienkāršs: cafe Leningrad darbinieki, apmeklētāji un viņu draugi kopīgi dodas uz kādu vietu ārpus Rīgas izmantojot vienīgi dzelzceļa satiksmi. Turklāt katru balagānu pavada arī muzikālie draugi. Jau otro reizi dosimies uz Artilērijas Pagrabiem, kas ir slaveni ar lielisku alus sortimentu, foršiem bārmeņiem un aizrautīgu atmosfēru. Savukārt no muzikālajiem līdzbraucējiem būs jaunā, talantīgo jelgavnieku hiphopa grupa Augša, kuras debijas albums Troksnis no bēniņiem jau ir nominēts Zelta mikrofona gada balvai.

Pa ceļam mēs draudzīgi paballējamies īpaši mums rezervētajā vilciena vagonā. Nokļūstot galamērķī, iekārtojamies pašu rezervētajā naktsmītnē un tad dodamies uz Artilērijas Pagrabiem, kur mūs sagaidīs muzikālais baudījums visas nakts garumā (būs arī DJ Sergejs Bižans, DJ Muzadrive, īpašie viesi no Daugavpils ar dzīvo izpildījumu un, protams, grupa Augša).

Nākamajā rītā vai dienā (kā nu kuram ar to veselību), var vēl pagūt apskatīt Daugavpili (piemēram, pavizināties ar tramvaju) un tad jau doties ar paša izvēlētu transporta veidu uz mājām. Mēs, protams, iesakām izvēlēties tieši vilcienu.

Cafe Leningrad balagāns kā tradīcija aizsākās ar viesošanos Jelgavā, Melno cepurīšu Balerijā. Bet tas jau bija tik sen, ka neviens to vairs pat lāga neatceras, toties pēdējo viesošanos Daugavpilī pirms diviem gadiem aizmirst ir grūti.

P.S. Artilērijas pagrabiem šobrīd nebūt neiet viegli. Valsts birokrāti ir nolēmuši, ka no Daugavpils labākās atpūtas vietas ir jānoslauc vairāk naudas. Tāpēc dalība balagānā būs arī apliecinājums mūsu kopējai nostājai, ka Artilērijas Pagrabi ir saglabājami un nekādi Valsts nekustamie īpašumi nespēs sabojāt šīs vietas pastāvēšanu.

Kad labi paēsts, var arī labi padzerties un paballēties

Ieeja cafe Leningrad

Heisā hopsā! Nu jau būs gads riņķī, kā esam nomainījuši savu dzīvesvietu no Vecrīgas uz brīnišķīgajām telpām Krišjāņa Valdemāra ielā 4. Un tā ir ne tikai jauna adrese, kur pavadīt laiku. Koncerti un citi saviesīgi pasākumi var noritēt atsevišķa koncertzālē, kuru esam aprīkojuši gan bērnu ballīšu vajadzībām, gan smagu un skanīgu rokgrupu koncertiem. Un tas netraucē atpūsties arī bez koncerta, jo telpas ir pietiekami plašas, lai varētu koncerta skatīšanos iemainīt pret galda spēlēm bārā.

Par bāriem runājot. Tagad tie ir divi. Uz lielākiem pasākumiem jūsu rīcībā ir arī mūsu mazais kokteiļu bārs, kurā nebūs jāstāv rindā un jāgaida, kad kāda cita kompānija sagaidīs savus divdesmit alus un četras uzkodu plates.

Arnolds Kalnaraups un cafe Leningrad jaunais mazais bārs

No eksperimentiem līdz pilnvērtīgam sortimentam gada laikā esam saveidojuši arī ēdienkarti. Katru darbadienu no 12:00 gatavojam īpašu dienas piedāvājumu (zupiņa, otrais pēc izvēles un, protams, kompots). Savukārt ārpus dienas piedāvājuma ir gan uzkodas, gan zupas, gan brangi otrie ēdieni, gan arī saldie ēdieni kārumniekiem.

Un ja līdz šim mēs bijām rūpīgi atlasījuši jums visus stipros dzērienus un vīnus, tad tagad izvēlē ir vairāk kā divdesmit dažādu alu šķirnes, kas atceļojušas līdz mūsu viesmīlīgajām telpām no visas pasaules. Sortimentā ir interesanti amerikāņi, gan izsmalcināti islandieši, rūpīgi brūvēti skoti un labākie pašmāju ražotāju darinājumi. Alus darītavas Viedi kviešu alus Blondais grēks vien ir ko vērts.

Ja jums ir ieteikumi, kas cafe Leningrad ēdienu vai dzērienu sortimentā būtu jāpamaina, jāpieliek, kas nav bijis garšīgs vai varbūt kaut kas ir izcili labs, tad visu diennakti ir pieejama mūsu e-pasta adrese box@lenignrad.lv, var rakstīt mums arī tviterī @cafeleningrad vai arī iebakstīties sejasgrāmatā leningradlv. Turpat mēs arī sagaidām no jums sūdzības, ieteikumus, atsauksmes, vaimanas vai draudzības uzaicinājumus. Un vienmēr, kad esam atvērti, jūs uzklausīs arī bārmenis–psihologs, zvanot uz mūsu tālruni  +371 26161335.

Bučas, tiekamies Kr. Valdemāra ielā 4!

Sergejs Bižāns un Juris Jakseboga Jaksis

Labākās brokastpusdienas svētdienā ir cafe Leningrad Pankūku svētdiena!

Cafe

Katru svētdienu cafe Leningrad no 12:00 līdz 18:00 ir Pankūku svētdiena. Mēs ar jūsu līdzdalību pagatavojam pankūkas un tad jūs paši tās papildiniet ar plašo mērcīšu, gaļiņu, sieriņu, auglīšu vai ievārījumu klāstu. Ēst var cik uziet un cik ilgi uziet un arī tēju vai kafiju mēs bez iebildumiem uzsauksim. Izmaksās tas tikai 6,00 €, bet no nieka 3,00 € vajadzēs šķirties līdzatnākušajam mazajam ķiparam.

Piedevu klāstā ir ne vien mūsu omīšu vārītās zaptes, bet arī dažādas sāļās mērcītes (vīriešu zaptes, lečo u.c.), ko arī esam speciāli salasījuši gardākai pankūku baudīšanai.

Cafe

Starp citu, par bērniem runājot. Svētdienās gan pie mūsu cafe, gan arī visā pārējā apkārtē autostāvvietas ir bezmaksas, tāpēc vienmēr ir vieta, kur noparkoties. Un sīčiem ļoti patīk ņemšanās ap ēdienu. Bet, lai vecāki varētu pasēdēt arī nedaudz mierā, kafejnīcas koncertzālē mazajiem sarūpējām spēļu istabu, kur dauzītes un 10. maijā, uz Māmiņdienu, būs arī izklaidētāji. Tā kā ņemiet to vērā.

Nē, iepriekš jāpiesakās nav. Nē, pankūkas nebeigsies. Jā, mums pašiem arī ļoti garšo. Jā, panki prot gatavot.Plus

Jaunumi
e–pastā

Ieraksti savu e–pastu un uzzini cafe Leningrad svarīgākos jaunumus (ne biežāk kā reizi nedēļā).


Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga