Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šonedēļ pusdienās

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

otrdiena, 13. novembris

Puķkāpostu krēmzupa, cūkgaļas iesmiņš, sautējums ar tītara gaļu, zemesriekstu kūka. Lai labi garšo!

trešdiena, 14. novembris

Šodien dienas piedāvājumā: Šampinjonu-siera zupa, makaroni flotes gaumē, cūkas cepetis, citronu jogurta kūka. Labu apetīti!

ceturtdiena, 15. novembris

Šodienas gardie ēdieni: Laša-siera krēmzupa, vistas paprikašs, lauku kotletes, šokolādes kūka "Brunete" . Lai labi garšo, biedri!

piektdiena, 16. novembris

Šajā dienā apēst pusdienās: Pupiņu zupa, tītara karijs, kartupeļu sacepums ar vistu, kafijas kūka. Labu apetīti, Draugi!

 

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim. Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

piektdiena, 16. novembris

21:00 Miķeļa Vanaga solokoncerts

Viens no daudzsološākajiem  jaunās paaudzes ģitāristiem un improvizētājiem, Miķelis Vanags  viesojas Cafe Leningrad  koncertzālē ar savu soloprogrammu.


www.facebook.com/mikelisvan...

sestdiena, 17. novembris

20:00 Kozmena stāvizrāde - Vide prožektoru gaismās

Atraktīva izrāde, kā dzīvot ērtāk, lētāk, videi un maciņam draudzīgāk. Kāpēc veikalā nopērkami tikai taisni gurķi? Kāds ir printēšanai ekonomiskākais burtu fonts? Kas gan ir vairāk "pelnījis" ceļot - es pats vai mana ikdienas pārtika un apkārtējās lietas?, - par šiem un līdzīgiem jautājumiem uz skatuves prātos Kozmens jeb Mārtiņš Kozlovskis, tautā iemīļots Tv un radio raidījumu vadītājs, kā arī improvizācijas teātra "Spiediens" aktieris. Savukārt, pēc izrādes skatītāji aicināti uz sarunu ar Preiļu novada pašvaldības un SIA "Preiļu Saimnieks" pārstāvjiem, kuri dalīsies ar informāciju - gan kā šķirot atkritumus, kur un kā to visērtāk darīt. Tāpat skatītāji aicināti uzdot sev aktuālos jautājumus vai dalīties ar pozitīviem piemēriem, kā dažādās sadzīves situācijās var rīkoties videi draudzīgā veidā. Kā jau nosaukums vēsta, galvenais izrādes mērķis ir rosināt rūpēties par apkārtējo vidi, popularizēt resursu efektīvāku un/vai vairākkārtēju izmantošanu un palielināt zināšanas par klimata pārmaiņām un ilgtspējīgiem risinājumiem, īpaši akcentējot praktisko jomu – atkritumu šķirošanu; videi, katra cilvēka veselībai un “maciņam draudzīgu” paradumu veidošanu. Ieeja pasākumā: bez maksas

22:00 DJ Džonsone

Pēc Kozmena  stāvizrādes, tautai naktsprieciņus sagādās slavenākā Rīgas klubu dīdžejbeibe  Džonsone  ar vidēji vieglu  rokenrolu visas nakts garumā

svētdiena, 18. novembris

22:00 Valsts simtā jubileja ar ansambli "Manta"

Sagaidot mūsu valsts simtās jubilejas svinības, Cafe Leningrad  koncertzālē Latvijas patriotiem savu mūziku dāvās ansamblis  Manta 


soundcloud.com/ansamblis-ma...
www.facebook.com/AnsamblisM...
www.facebook.com/AnsamblisM...
www.facebook.com/AnsamblisM...

ceturtdiena, 22. novembris

20:00 Mad Meg(ASV) koncerts

Mad Meg(Punk Chanson Noir from New York City) ir ansamblis, kas spēlē mūziku,  kura  pēc izpildījuma manieres atgādina  miksu no  Toma Veitsa, Leonarda Koena, Gogol Bordello un Nika Keiva stiliem. Mākslinieki   savu mūziku  profesionāli aranžē un izpilda augstā  meistarības  līmenī.
Par cik,  bends šogad dodas tūrē pa Eiropu, tad viena no pieturām ir Rīga un gluži loģiski, ka koncertēšanas vieta ir tieši Cafe Leningrad!


www.youtube.com/watch?v=M-0...
www.youtube.com/watch?v=nKg...
www.youtube.com/watch?time_...
www.youtube.com/watch?time_...
www.facebook.com/madmegtheb...

piektdiena, 30. novembris

21:00 Grupas "Kurbads" divu gadu jubilejas koncerts

Pirms diviem gadiem, patriotu un entuziastu apvienībā, Nacionālās Aizsardzības akadēmijas telpās, tapa rokgrupa KURBADS.  Aiz ķērcošiem vokāliem un smagiem bungu dārdiem slēpjas latvju dejas un arī kāds… šlāgeris! Bet, nu tas laiks ir pienācis, kad atkal jāsvin! Melš, ka pirmajā dzimšanas dienā KURBADS  gāzis deviņgalvi pūķi! Kas notiks šoreiz, jānāk skatīt pašiem… Ķēves dēli un meitas - tiekamies Cafe Leningrad!


www.facebook.com/grupaKURBADS/
www.facebook.com/grupaKURBA...

ceturtdiena, 6. decembris

21:00 Jaunā Toma Veitsa gada sagaidīšanas balle

Tom Waits Birthday pre-party

piektdiena, 14. decembris

21:00 Grupu "North Bend" un "Tempus" koncerts

North Bend  ir trīs vīru instrumentāls (stoner / prog / soundtrack) projekts. Mūzikā saklausāma aizraujošā un ekspresīvā jaunības enerģija, darba dienu monotnā un reizēm agresīvā rutīna, kā arī miers un klejojumi fantāzijas pasaulē.
 
https://www.facebook.com/northbendband/
https://northbend.bandcamp.com/

Tempus ir instrumentāls postroka / postmetāla duets no Saldus, aktīvi koncertē Latvijā un ārvalstīs kopš 2013. gada. Grupai ir divi ieraksti The Future Is Not For Us To See (2015) un Hymn For The Courageous (2017). Patlaban duets strādā pie jauna materiāla.

https://tempuslv.bandcamp.com
https://www.facebook.com/tempuslv/

ceturtdiena, 20. decembris

20:00 Ziemassvētku prieks ar Čipsi un Dullo

Romantiskais pārītis Čipsis & Dullais  nāk ar Ziemsvētku mieru un tautā iemīļotajām dziesmām. Meitenes uz zēni,  svinam baltos svētkus  kopā,  Cafe Leningrad  koncertzālē un bārā!
www.facebook.com/CipsisUnDu...

Latvijas simtgades jubileja

   Mūsu valsts pastāv jau veselu gadsimtu, un tas nozīmē, ka Latvijai ir sava, krietni sarežģīta vēsture- gan saules apspīdēta, gan   tumšu mākoņu klāta, gan  arī ikdienas  rūpju,  jauncelsmes gara un  gaišu nākotnes cerību pilna.  Valsts- tie esam mēs visi, un kādi mēs būsim savās domās un darbos, tāda būs arī mūsu Latvija.

   Jau šonedēļ mēs atzīmējam Latvijas Republikas proklamēšanas simto gadadienu un Cafe Leningrad kolektīvs sirsnīgi sveic visus Latvijas pilsoņus valsts lielajā jubilejā.  Par godu šim izcilajam notikumam 18. novembrī pēc svētku uguņošanas tiekat laipni lūgti Cafe Leningrad  koncertzālē baudīt svinīgo koncertu!

Klezmera mūzika no Izraēlas

Patīkams pārsteigums sagaida tautas mūzikas, kā arī citu skaņu mākslas žanru  mīļotājus- Rīgā viesojas jauniešu ansamblis Klezmerband  no Izraēlas, kuri savu spēles prasmi klausītāju vērtējumam  sniegs  otrdien, 2oktobrī  Cafe Leningrad  koncertzālē.

Kolektīvs dibināts 2014. gadā un pārstāv Yizre'el Gilboa mūzikas skolu. Ansamblis savā pastāvēšanas laikā paspējis pārstāvēt Izraēlu neskaitāmos festivālos, koncertos un oficiālās prezentācijās Vācijā, Ukrainā, Gruzijā, Armēnijā un Krievijā.

Šoreiz, arī mums, latviešiem, pavisam neformālā atmosfērā,  ir iespēja baudīt šī jaukā mūzikas kolektīva sniegumu, un tāpēc uz koncertu tiek aicināti, gan jauni, gan veci, gan lieli, gan mazi!

 

Mūsu virtuvē atvērta vakance ēdiena pagatavošanas nindžai

cafe-leningrad-chipolino-fun-image-sipols

Mūsu kolektīvs paliek lielāks un raženāks, bet daži ir kļuvuši tik kruti, ka tagad brauks svešvalodās piektopt pavārmākslu. Tāpēc pasaules labākā kafejnīca Leningrad ir atkal atvērta jauniem un centīgiem, un aicina pievienoties kolektīvam pavāru darbam virtuvē.

Obligātās prasības:
— prasme lasīt un rakstīt
— prasme atšķirt kotleti no pelmeņa, brokoli no salvetes
— spēja un vēlme patērēt alkoholiskos dzērienus
— izpratne par subordināciju kolektīvā (māksla klanīties tiks uzskatīta par priekšrocību)
— sarkasms, satīra un ironija pēc iespējas lielākā daudzumā
— funkcionējošs mobilais tālrunis un e-pasts, kas beidzas ar @gmail.com

Pārējās prasības (izvēlēties jebkuras desmit):
— spēja mutiski un rakstiski komunicēt ar kolēģiem
— laipna klientu apkalpošana
— darbs ar kafejnīcas dokumentāciju
— darbavietas uzturēšana kārtībā
— precizitāte, pašdisciplīna, spēja uzņemties atbildību par uzticēto
— spēja strādāt komandā, kā arī individuāli organizēt darbu
— spēja pieņemt vadītāja norādījumus un realizēt tos
— angļu un krievu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
— kvalitatīva ēdienu pagatavošana
— jābūt pozitīvam, komunikablam, smaidīgam, precīzam, atbildīgam, disciplinētam un godīgam
— prasme ātri strādāt un pastāvīgi organizēt savu darbu
— gatavam izpildīt vadītāja uzdevumus
— darbs priekam
— ilgāka atmiņa nekā zivij
— iespēja iegūt vērtīgu pieredzi un kļūt profesionālam
— iespēja attīstīt personīgās īpašības
— pozitīva attieksme pret darbu
— teicamas komunikācijas spējas
— starptautiska vide
— karjeras izaugsme
— iespēja darbu apvienot ar studijām, strādājot maiņās
— pabeigta vidējā izglītība
— pozitīva attieksme pret dzīvi
— iepriekšējā pieredze varētu būt interesanta
— kriminālās pagātnes neesamība ir apsveicama

Mēs sagatavosim un apmācīsim jūs darbam. Riži mati šoreiz nenodrošina priekšrocības.

CV un motivācijas vēstuli (datorrakstā) ar norādi «Gribu garšīgi gatavot ēst» sūtīt uz e-pastu box@leningrad.lv līdz 30. septembrim. Uz norādīto e-pastu lūgums nezvanīt. Ar kandidātiem sazināsimies pēc pirmās kārtas atlases.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga