Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Pasākumi

pirmdiena, 25. septembris

19:00 Prāta stāds

Prāta Stāds" ir komandu prāta spēles, kas notiek reizi mēnesī atraktīvā Kozmena vadībā. Pasākumā piedalās komanda četru cilvēku sastāvā ar savu nosaukumu. Tas ir notikums ar draugu satikšanos, dzērienu baudīšanu, spilgtām emocijām un atbildēšanu uz Kozmena sagatavotiem āķīgiem jautājumiem trīs stundu garumā www.facebook.com/PrataStads/

trešdiena, 27. septembris

19:00 Prāta Stāds

Prāta Stāds" ir komandu prāta spēles, kas notiek reizi mēnesī atraktīvā Kozmena vadībā. Pasākumā piedalās komanda četru cilvēku sastāvā ar savu nosaukumu. Tas ir notikums ar draugu satikšanos, dzērienu baudīšanu, spilgtām emocijām un atbildēšanu uz Kozmena sagatavotiem āķīgiem jautājumiem trīs stundu garumā www.facebook.com/PrataStads/

piektdiena, 29. septembris

21:00 V.I.I.P. Basbočka koncerts

V.I.P.P. Basbočka, jeb Vokāli Instrumentālais Pankroka Pulciņš "Basbočka- Optimistiskā Debīlisma pamatlicēji, pirmie Šlāger-Metal-Core pārstāvji, gadījuma performances atzinēji un Flepa radītāji atkal griezīs pilnīgi traku pankroku uz Cafe Leningrad koncertzāles skatuves. www.draugiem.lv/vippbasbochka/
www.facebook.com/vippbasbocka/

sestdiena, 30. septembris

21:00 Ackeemama(RU) koncerts

Labi pazīstamā regeja grupa "Ackeemama" no Pēterburgas atkal pieskandinās ar jautru Jamaikas mūziku Cafe Leningrad koncertzāli.
www.facebook.com/mamaackee/
www.ackeemama.ru/

piektdiena, 13. oktobris

21:00 Ability un Pussy Rock

Nāc un svini kopā ar grupām Ability un Pussy Rock piektdienu, to kas 13!

Kaveru veidošana dzīvajā — ikmēneša pasākumā SuperGroup

Jaunums Cafe Leningrad muzikālo izklaižu repertuārā — ikmēneša pasākums SuperGroup. Tiek atlasīti mūziķi, kuri pārstāv dažādus muzikālos projektus, viņiem tiek dots uzdevums īsā laikā aranžēt savā versijā pazīstamus skaņdarbus, kurus pēc tam atskaņo kopīgā koncertā.

Kā pirmā uz skatuves 30. martā 21:00 kāps supergrupa, kurā kopīgi muzicēs Juris Mols (vokāls, 2Tie), Aivars Rakovskis (ģitāra, Bastards), Ingus Meijers (bass, Rusted Wheel), Krišjānis Kupcāns (sitamie, Merry Go Round). Mūziķi izpildīs latviešu pankroka klasikas skaņdarbus.

Tikšanās vietu mainīt nedrīkst

Trešdienas sarunu un interviju cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad 15. martā 19:00 viesosies latviešu TV, kino un videoklipu režisors un producents Igors Linga un viņa brālis, pazīstamais rokmūziķis Gvido Linga. Galvenā tēma skars latviešu pankroka un mūzikas video vēsturi.

Savukārt 30. martā 19:00 Leningrad mājīgajos apartamentos ciemosies veseli trīs mūziķi: Juris Mežeckis (Voiceks Voiska), Māris Miezītis (All Day Long) un Raivis Žukovskis (Pest of A Child) sarunā par ska mūzikas vēsturi Latvijā.

Ar jaunu sparu pie mums atgriežas Coffee and TV publiskās intervijas

Trešdienu sarunu un interviju šovs par kultūru no cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad atsāksies jau pēc nepilnām divām nedēļām un ilgs visa gada garumā. Pasākumu sērijas mērķis ir apkopot Baltijas valstu mūsdienu populārās kultūras vēsturi. Tas priecēs gan ar tiem māksliniekiem, kas savu vārdu ierakstījuši mūslaiku vēsturē, gan tiem talantiem, kas tikai piesaka sevi publikas vērtējumam.

Mūziķi, dzejnieki, aktieri, režisori, gleznotāji un citi aicinātie viesi iepazīstinās ar vēl neredzētiem un nedzirdētiem garadarbiem un citiem pozitīviem pārsteigumiem. Savukārt atnākušajiem skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus māksliniekiem. Pasākuma norisei būs iespējams sekot arī Facebook.

Katra pasākuma pirmo daļu vadīs mūzikas žurnālists Mārtiņš Mārcis Beitiņš, bet otrā daļa, ko kūrēs vairāku pankkultūras grupu dalībnieks Herberts Blumbergs, tiks atvēlēta publikas jautājumiem un komentāriem.

Pirmais viesis būs kādreizējais grupas Monro vokālists, tagad solomākslinieks, atraktīvais Jānis Bukums, kas pagodinās ar savu klātbūtni 15. februārī 19:00. Savukārt 1. martā 19:00 viesos būs jaunais, bet plaši pazīstamais kinorežisors Andris Gauja.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga