Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Nākamnedēļ pusdienās

Pasākumi

sestdiena, 16. februāris

22:00 DJ Ballīšu Zvērs

Sestdienas nakts drudzi aizdzīs atraktīvais DJ  Ballīšu Zvērs. Garlaicīgi nebūs!

piektdiena, 22. februāris

21:00 Grupas "The Car Pets" koncerts

Piektdienas vakaru dinamisku un spēka pilnu, veidos alternatīvā roka grupas The Car Pets simpātiskie jaunieši.
www.facebook.com/thecarpetsLV/

22:00 DJ Artūrs Pudāns

DJ Artūrs Pudāns  noņems nakts spriedzi, radot jauku kroga atmosfēru
www.facebook.com/djarturspu...

sestdiena, 23. februāris

21:00 Gobziņa partizānu vienības uzbrukums

Klīst baumas, ka 23. februārī  esot tā diena, kad kāda armija tapusi pavisam sarkana. Bet, kur armija parādās, tur arī andergraunds- partizāni , kā ēnas caur mežiem un purviem , kalniem un ielejām, birzīm un krūmājiem, ciemiem un pilsētiņām, kā viesulis brāzdamies, tie parādās,  apjukumu radot gan armijai, gan civilistiem. Partizāni ne tikai šauj no slēpņiem un spridzina tiltus, bet arī dzied, varen daudz dzied, to balsis sauc cīņā un ved pa uzvaras ceļu. Lūk, arī R. Gobziņa  vienība ar parizānu dziesmām dažādās valodās , gan dzīvajā, gan no ierakstiem,  dosies cīņā, kas  nesīs uzvaru Cafe Leningrad  frontē.


https://www.facebook.com/roberts.gobzins

sestdiena, 9. marts

21:00 Rīta Stienis

Pasaulē vienīgā sportpunk blice ar tauru skaņām un tikai pankiem piemītošu fizkultūriešu  sveicienu visiem ziemas snauduļiem, kā viesulis iebrāzīsies  Cafe Leningrad, lai celtu mūs no ziemas miega pavasarim un jaunai dzīvei! Draugs, ja jūti īpašu spriegumu sevī, tad zini- tas ir Rīta Stienis!


www.facebook.com/ritastienis/

sestdiena, 30. marts

20:00 Minifests "Russian Rock Party"

Īsta krievu stila roka mīļotājus gaida tikšanās ar trim spēcīgām  rokgrupām minifestivālā Russian Rock Party.
 
Lishnij Udar(Rīga)
www.youtube.com/watch?v=yJ4...
www.youtube.com/watch?v=mRO...
www.youtube.com/watch?v=JTb...
www.youtube.com/watch?v=XAG...
Down To Heaven(Daugavpils)
www.facebook.com/DownToHeav...
Takmodno(Rīga)
 https://www.facebook.com/takmodnolive/videos/1669667176456439/
 https://www.facebook.com/takmodnolive
 https://soundcloud.com/takmodno
 


Cafe Leningrad banketu gardumi

Cafe Leningrad ir atvērta viesiem un draugiem visdažādākajos veidos. Kā pats galvenais jāmin patiesais vēdera prieks, jo paēdis cilvēks, kā zināms,  ir laimīgs cilvēks. Svinīgas kopānākšanas ar draugiem vai kolēģiem, jeb banketi,  Cafe Leningrad mājīgajās telpās vai ārpus tām, vislabāk stiprināt ar krietnu un gardu maltīti! Lai garšas kārpiņas justu baudu un vēders sātu, mūsu pavāru kolektīvs vienmēr ir centies radīt ko īpašu, gan uzlabojot  tradicionālas receptes, gan radot arī pavisam jaunus ēdienus.

Svētku rīkotājiem un viesiem ir itin plašas izvēles iespējas- uzkodas, no vienkaršām maizītēm ar zivi, sieru vai pastēti līdz siera un šķiņķa groziņiem, no dārzeņu, šķiņķavistas, u.c.platēm līdz pildītu tomātu vai olusieramocarellas, avokado vai cepeša kanapē un uzkodām.

 Tas ir tikai neliels ieskats aukstā galda piedāvājumos, bet īstais spēks slēpjas sitajos ēdienos. Patiesi, ir ko izvēlēties- cūkgaļas ribiņas un karbonāde, vistu spārniņi un vistu filejas kotletes, īsta Kijevas kotlete, siļķe ar kartupeļiemkartupeļu pankūkas un daudz kas cits

Īpaša uzmanība jāpievērš Cafe Leningrad gardajiem un izmēros krietnajiem burgeriem. Tas, kurš nav tos noprovējis, vispār nekad nav ēdis īstus burgerus!  Burgeru nosaukumi jau vien izraisa gastronomisku ziņkāri  un sapņainas fantāzijas- Perestroika,  Odessa Mama, 

Maskava Asarām Netic, Wonderlust King, Leningrad Cowboys, krietni populārais Rīta Stienis, ēdāju radošo iespēju sniedzošais Konstruktors No 1 un veģetāriešu iemīļotais Ādolfs Neēd Gaļu. Tik daudz, ka var Burgersvinības rīkot, un šāda iespēja tiek piedāvāta!

Atliek vien piebilst, ka banketu galds neiztiek arī bez deserta- nemainīgi gardās siera un biezpiena kūciņas, mango eklēriņi, piparmētru un šokolādes kūciņas vienmēr radīs saldu prieku!

Leningrad pavāru un konditoru kolektīvs ir parūpējies arī par pašu mazāko ļaužu ballītēm, sarūpējot viņiem atbilstošu ēdienkarti, piemērotu bērnu  garšas izjūtām, gardumu izmēriem un apjomiem.

Lai uzzinātu visu un pasūtītu banketu maltītes, zvani droši pa tālr. 29536351, Tevi uzklausīs, sagatavos cienastu un aizvedīs tur, kur vien vēlies!

Svētku prieks Cafe Leningrad

Ziemassvētki jau spodrina zābakus un poš  kamanas, lai dotos garajā ceļā ļaudīm prieku dāvāt. Viena no pieturām ir  Cafe Leningrad, kur čaklie darbarūķi viesiem jaukus  mirkļus sagādājuši. Labā ziņa ir tā, ka krodziņš būs atvērts arī Ziemassvētkos- dodies apciemot mīļoto vecmāmiņu, bet pēc tam droši nāc uz Cafe Leningrad un svini svētkus kopā ar draugiem.  No 24. decembra  tiek piedāvāta īpašā svētku ēdienkarte- brieža gaļas burgers, cūkas cepetis ar štovētiem kāpostiem, pelēkie zirņi ar speķi un kefīru, vistas rulete, brieža gaļas kotlete ar brūkleņu mērci un kartupeļu biezeni, plānās cūku ribiņas ar štovētiem kāpostiem... Mēli var norīt!  

Sagaidi Jauno gadu jautrā un muzikāli izklaidējošā pasākumā Cafe Leningrad  mājīgajās telpās. Ja vēlies rezervēt galdiņu, nekavējies, tas maksās tikai 40 EUR! Cenā ietilpst pudele dzirkstošā vīna un uzkodas. Paūtījumu piesaki pa tālr. 29536351 vai 26161335.

Sen zināms, ka pats  galvenais Jaungada svinībās ir jautrība, dziesmas un dejas,  par ko rūpēsies pašmāju rokenrola bends Sonic Wings, viesmākslinieki Tomas band, omulīgais DJ Dzinča un protams tu, dārgais draugs, ar savu aktīvo līdzdalību!

 

Latvijas simtgades jubileja

   Mūsu valsts pastāv jau veselu gadsimtu, un tas nozīmē, ka Latvijai ir sava, krietni sarežģīta vēsture- gan saules apspīdēta, gan   tumšu mākoņu klāta, gan  arī ikdienas  rūpju,  jauncelsmes gara un  gaišu nākotnes cerību pilna.  Valsts- tie esam mēs visi, un kādi mēs būsim savās domās un darbos, tāda būs arī mūsu Latvija.

   Jau šonedēļ mēs atzīmējam Latvijas Republikas proklamēšanas simto gadadienu un Cafe Leningrad kolektīvs sirsnīgi sveic visus Latvijas pilsoņus valsts lielajā jubilejā.  Par godu šim izcilajam notikumam 18. novembrī pēc svētku uguņošanas tiekat laipni lūgti Cafe Leningrad  koncertzālē baudīt svinīgo koncertu!Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga