Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Pasākumi

ceturtdiena, 29. septembris

20:00 Dario La Cicero & Fluxbus Crew

Started as a commission of Gianni Gebbia and Alessandro Vicard, for RARA Festival 2012, the Fluxbus is a vehicle of ideas, exhibitions and itinerant performances, transporting artists directly or indirectly linked to the Fluxus movement. At the wheel Dario Lo Cicero, acting as composer, improviser and performer, also specialized in Fluxus works. He has worked with Philip Corner, Fluxus protagonist since the 60's, and the Fluxbus was spotted in Paris for the 80th birthday celebrations of Philip Corner. Currently the Fluxbus crew includes the versatile performers Claudia Di Gangi and Patrycja Stefanek, who with Dario Lo Cicero involve in a kaleidoscopic whirlwind of vocal and electro-acoustic instrumental sounds, dance and surprising performative mo(ve)ments. The ongoing project sound is also characterized by the "sabotage" of electronic circuits in small keyboards, drum machines and (once) innocent sounding toys. Rare instruments, such as the Cristal Baschet and the Eigenharp Pico, will also be heard in their September-October 2016 tour.

piektdiena, 30. septembris

21:00 DJ Džonsone

Roķīga mūzika, kas liks gurniem kustēt un kājām dejot.

ceturtdiena, 20. oktobris

19:00 Ievas Nagliņas personālizstādes «Latvietis praktiskais» atklāšana

Ieva Nagliņa (1981) savā daiļradē pievēršas abstraktajai mākslai, ietekmējoties no abstraktā ekspresionisma, minimālisma un supremātisma. Darbojas grafikā un glezniecībā, izmantojot jauktas tehnikas kā arī kolāžu. Kopā ar Kristapu Krievu veido audiovizuālas performances «Aina». 2007. gadā ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra grādu grafikā. Piedalās izstādēs kopš 2000. gada. Šī ir mākslinieces sestā personālizstāde. Ieva Nagliņa strādā par izstāžu kuratori Rīgas Porcelāna muzejā, vada biedrību «Grafikas kamera» un ir viena no radio NABA raidījuma «Subjektīvie mērījumi» vadītājām.
«Latvietis praktiskais, kārtojot māju, nevar izmest ārā nevajadzīgas lietas, kurām ir zudusi pielietojamības jēga, jo tās šķietami glabā kādu nezināmu potenciālo jēgu. Latvietis praktiskais nešķiežas ar naudu, bet tērē apdomīgi. Latvietim praktiskajam ir svarīgi, ka izskatās smuki, vai tas būtu mākslas darbs, piemājas dārziņš vai vannas istabas flīzes, kuras viņš, protams, liek pats. Latvietis praktiskais drošības pēc dzīvo pieticīgi, īpaši neizlec un neiesaistās politikā. Latvietis praktiskais ir mans labākais draugs.
«Latvietis praktiskais» ir latviskās identitātes arhetips jeb gēns. Esmu to atklājusi arī sevī, tāpēc nolēmu to nedaudz «ilustrēt». Lūk, ar šādu motivāciju tapušie darbi sastāda šīs personālizstādes ekspozīciju. Izstādi papildinās mana pirmā zīnu kolekcija.», tā par izstādi stāsta autore.

pirmdiena, 7. novembris

21:00 The TEL (Krievija)

THE TEL ir enerģiska postgrunge rokgrupa no Pēterburgas. Pierādījusi sevi kā top 3 sastāvs daudzos Krievijas rokfestivālos, dalot skatuvi ar System of a Down, Killswitch Engage, Devin Townsend Project, Mike Tramp, The Pretty Reckless un daudziem citiem. Šoreiz iegriezīsies ar akustisko koncertu!
teltheband.com

trešdiena, 7. decembris

21:00 Tom Waits Birtday party

Atgriežamies Kalēju ielas takās

Valters K kalēju ielas piezīmes - 3

Ikvienam ir labi zināms, ka cafe Leningrad līdzās lieliskai ēdienu izvēlei un plašam stiprinošu dzērienu klāstam atbalsta un ar prieku pie sevis ciemos uzņem virkni jaunu un arī jau pieredzējušu mūziķu. Tomēr ar to vien mūsu mīlestība pret mākslu nebeidzas. Cafe sienas rotā dažādu mākslinieku vizuālie darbi. Jau šonedēļ musu telpas atkal atstvaidzinās jauns darbu cikls.

Sestdien, 30. jūlijā 18:00 Foto izstādes «Kalēju iela — LOST» atklāšana. Valtera Kiršteina gadu gaitā fotografētas un uzkrātas piezīmes par Kalēju ielu, uz kuras pirmsākumi ir arī cafe Leningrad, laikā no 2004. līdz 2014. gadam. Detaļu un personāžu fiksācija rūpīgi veikta ar Canon IXUS90IS ziepju trauku, pārvietojoties starp leģendārajām cafe Leningrad un Mi6. Izstādes atklāšanas ballītē par mūziku rūpēsies DJ Valters K un viņa draugi, bet pati izstāde būs aplūkojama mēnesi — līdz pat mācību gada sākumam.

Ava Freddy, Tanheizers un Jonhnny B Beast superhits

Leningrad krūštēli

Cafe Leningrad kolektīvs vēl ir dziļās pārdomās par to, kādu pateicību izteikt Saeimas deputātam par sacelto vētru interneta vidē. Kārtējo reizi esam guvuši apstiprinājumu gan savam, gan draugu un atbalstītāju milzīgajam spēkam. Ja Tu vēl nezini, par ko ir runa, tad stāsts sākās tā.

Savu versiju par notikušo lipīga meldiņa veidā izveidojis arī mūsu draugs Johnny B Beast un Mildas laiks.

Tikmēr mēs turpinām savu ierasto ritmu ar muzikāli patīkamiem pārsteigumiem.

Ava Freddy

Trešdien, 20.jūlijā 21:00 Ava Freddy. Ava Freddy ir norvēģu māksliniece un dziesmu autore ar saknēm muzikālajā tradīcijā. Savas uzstāšanās viņa veido, klājot dažādas audiālas ilustrācijas vienu virs otras un līdz ar ģitāras un vokāla skaņām klausītāju vedot cauri daudzveidīgiem sapņojumiem un pieredzēm.

Piektdien, 22.jūlijā no 21:00 DJ Tanheizers (Radio NABA). DJ Tanheizers vienlīdz harmoniski jūtas gan vokālajā, gan instrumentālajā mūzikā, piedāvājot skaņdarbus blūza, klasiskā roka, rokenrola, kā arī džeza/svinga ritmos.

DJ brīvdienas

Laika prognoze arvien nemainīgi nepatiesa, solot lietu, bet piedāvājot vēsu sauli. Tāpēc tos, kuros tā tomēr nerada pārliecību par nepieciešamību kravāt drošības gumijniekus līdzās peldbiksēm, lai dotos plašajās Latvijas ārēs baudīt pārsvarā nepazīstamu izpildītāju skaņdarbus, cafe Leningrad arī šonedēļ gaida ciemos, šoreiz radot DJ telts atmosfēru.

Otrdien un trešdien, 12. un 13. jūlijā 19:00 nu jau ikmēneša tradicionālais Prāta stāds ar Kozmenu. Norise ir visai klasiska: mums ir āķīgi jautājumi, Tev ir pareizās atbildes. Līdzi ņem rakstāmo un pareizās atbildes! Labākos apbalvosim! Vakaru vadīs un āķīgos jautājumus uzdos Kozmens – TV raidījumu un pasākumu vadītājs, improvizācijas teātra aktieris, kā arī grupas Rīta stienis dalībnieks.

Piektdien, 15.jūlijā no 21:00 savu versiju par pasaules sliktākās mūzikas izlasi vēstīs DJ Herbe & DJ Kozmens.

Tiekamies cafeLeningrad!Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga