Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šonedēļ pusdienās

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

otrdiena, 26. marts

Brokoļu - burkānu krēmzupa, Sautēta cūkgaļa ar šampinjoniem, Svaigie lapu salāti ar bietēm un vistu, kūka.

trešdiena, 27. marts

Mājas soļanka, krāsnī cepti vistas šķiņķi, Svaigu lapu salāti ar olu, pupiņām un papriku, kūka

ceturtdiena, 28. marts

Frikadeļu zupa, Vistas rulete ar sieru un papriku, Svaigu lapu salāti ar vistu un ananāsu, kūka

piektdiena, 29. marts

Laša krēmzupa, Sautēta cūkgaļa ar ābolu-kanēļa mērci, Svaigu lapu salāti ar kraukšķīgu bekonu

 

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim. Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

ceturtdiena, 28. marts

20:00 DJ Ricardi B.

Ceturdienas nakts DJ Ricardi B. radošās brīvības ietekmē

piektdiena, 29. marts

21:00 Oranžās Brīvdienas

 Latvju turbofolka komanda Oranžās Brīvdienas saposusies  muzikālam ceļojumam  pa veco Eiropu, skanīgi  piestāj Cafe Leningrad,  pavasarīgi iepriecinot gan fanus, gan visus citus garā brīvus ļaudis!
www.facebook.com/oranzasbri...

sestdiena, 30. marts

20:00 Minifests "Russian Rock Party"

Īsta krievu stila roka mīļotājus gaida tikšanās ar trim spēcīgām  rokgrupām minifestivālā Russian Rock Party.
 
Lishnij Udar(Rīga)
www.youtube.com/watch?v=yJ4...
www.youtube.com/watch?v=mRO...
www.youtube.com/watch?v=JTb...
www.youtube.com/watch?v=XAG...
Down To Heaven(Daugavpils)
www.facebook.com/DownToHeav...
Takmodno(Rīga)
 https://www.facebook.com/takmodnolive/videos/1669667176456439/
 https://www.facebook.com/takmodnolive
 https://soundcloud.com/takmodno
 


ceturtdiena, 11. aprīlis

18:00 Drink&Draw Nude Session

Cafe Leningrad ir vieta, kurai nav līdzīgas. Tieši tāpēc - blakus vecajiem radio aparātiem, starp enciklopēdijām un vecmāmiņas servīzēm iekārtosimies divančikos uz vienu kailu modeļu skicēšanas sesiju! ! Atgādinām, ka sēdvietas rezervē pērkot biļetes tiešsaitē: https://kurpes.lv/pasakums/drinkanddraw-nude-leningrad
Drink&Draw Latvia ir vieta, kur satikties. Bet, ja gribēsies, varēsi arī nolīst stūrītī un vienkārši zīmēt.
Modeļi - sieviete un vīrietis (kaili). 2,5 stundu zīmēšana/skicēšana (ar pīppauzi) un darbu izstādīšana gala rezultātā citu un savai iedvesmai.
Sēdvietu rezervācija pērkot biļeti tiešsaitē:
https://kurpes.lv/pasakums/drinkanddraw-nude-leningrad
Ieejas maksa: 10EUR
Studentiem (uzrādot studenta apliecību): 7EUR
Maksājumu kartes norises vietā nepieņemam.
! Ir pieejamas regulāro apmeklējumu kartītes - atnāc piecas reizes, sestā par brīvu tev vai tavam draugam!
Skiču papīrs, ogle un citi skicēšanas materiāli būs pieejami uz vietas ierobežotā daudzumā.
Ja vēlies - ņem savu iemīļoto skiču piederumus un papīrus pats.
NB! Ievērojot Drink&Draw Latvia leģitīmās intereses, lai popularizētu un atspoguļotu pasākumus, norises vietā tiek veikta fotogrāfēšana un/vai video uzņemšana.


Cafe Leningrad is a place like no other in town. Therefore let's meet for some crazy sketching session between old radios and grandmas untouchable pottery. ! Remember - buy a ticket online and reserve your seat!
Drink&Draw Latvia is a meeting place. But if you want - you can find a quiet corner and just draw.
Models: male and female (both nude). 2,5 hours drawing session with a break. In the end, there will be a feedback exposition.
Reserve your seat online:
kurpes.lv/pasakums/drinkand...
Entrance fee: 10EUR
Students (with a valid student ID): 7EUR
At the event - cash only.
! Regular visitors cards available - come five times and the sixth one's for free to you or your friend!
NB! Taking into account the legitimate interests of Drink&Draw Latvia to promote and reflect the events the taking pictures and or video recordings of the event takes place at the venue where the event is held.

Ar pasākumu sēriju un dinozauru atgriešanos nedēļas garumā atzīmējam 11. dzimšanas dienu

Cafe Leningrad atklāšana

Nedēļā no 18. līdz 23. martam  Cafe Leningrad atzīmēs savu vienpadsmito dzimšanas dienu. Svinību nedēļā kafejnīcā uzspēlēs gan dažādu alternatīvo stilu mūziķi, gan dīdžeji, bet aiz bāra letes rosīsies vairāki leģendārie agrāko laiku Leningrad  bārmeņi. Piemēram, francisko identitāti labāk par frančiem izkopušais televīzijas superstārs un pankroka grupas Rīta Stienis aizrautīgā balss Kozmens un viens no kafejnīcas līdzīpašniekiem ar allaž paceltu dzīves un jūras vējus ķerošu buru- Herbe, kurš, tā nu sagadījies, arī muzicē minētajā bezgala sirsnīgo rīta vingrotāju apvienībā Rīta Stienis.

Svinību nedēļu pirmdienā, 18. martā,  ieskandinās Rīgas melomānu telpas apdzīvojošais Edgars ar daudziem jo daudziem dažādās džeza pasaules viniliem azotē un uz plašu atskaņotājiem. Dienu vēlāk stafeti pārņems akustiskais mūziķu duets Eddie Dove, kas pamatīgi aizrāvies ar rokenrola un blūza klasikas izpildīšanu, nepiemirstot arī par daža laba pophita apcakināšanu savām garšīgajām vajadzībām. 20. martā    Leningrad  viesus priecēs Big Eye Bee, kura lokomotīve Ints Bekers, savā sirdi plosošajā un visnotaļ vīrišķīgajā manierē spēj izspiest gan smaidus, gan asaras no ikviena dzīvesgudra akustiskā blūza un nevegāniska dziesminieciskuma atbalstītāja.

21. martā apgriezienus jau sāks uzņemt dejiskākas noskaņas. Ceturtdienā, kas,  kā ikvienam kārtīgam ballētājam labi zināms, ir jau jau piektdiena(pusnaktī tā arī izrādās visīstākā patiesība), par to parūpēsies muzikālā ziemeļregeja un hiphopa mīlētāju apvienība Apofeoz Orkestra. Viņiem ar raggajungle un dubstep piebalsos arī DJ SairaM.

Piektdienā, 22. martā Cafe Leningrad pārsteigs savus dzimšanas dienas apmeklētājus ar Latvijas Radio ziņu dienesta darbinieku sveiciena DJ setu, uz skatuves kāps pašmāju pankroka leģendas Inokentijs Mārpls, bet par nakts ballīti rūpēsies DJ DzinčaSavukārt dienu vēlāk ska ballītes ritmus Cafe iegriezīs DJ Zars, kurš zināms arī kā bijušais leģendārās grupas Voiceks Voiska sastāva bundzinieks. Par dzīvo mūziku parūpēsies pieklājīgākā un blūzīgākā  pankropa grupa pasaulē Jūdas Graši, bet svinību kulminācijas nakts ballīti ar alternatīvām, balkāniskām, alkāniskām un visādi citādi jestrām muzikālajām noskaņām turpinās Cafe Leningrad  veterāndīdžejs Šahs jeb mūzikas žurnālists un publicists Kaspars Zaviļeiskis.

Tikpat kā lieki piebilst, ka atbilstoši Leningrad mūžsenajai politikai, kultūras programma var tikt kuplināta vēl daudz un dažādos žanriskajos veidos, ar garantiju, ka garlaicīgi nebūs pilnīgi noteikti. Uz ballīti nedēļas garumā lūgts ikviens, neatkarīgi no dažādām pārliecībām. Vismazāk jau nu muzikālajām un ballējamajām.

Cafe Leningrad banketu gardumi

Cafe Leningrad ir atvērta viesiem un draugiem visdažādākajos veidos. Kā pats galvenais jāmin patiesais vēdera prieks, jo paēdis cilvēks, kā zināms,  ir laimīgs cilvēks. Svinīgas kopānākšanas ar draugiem vai kolēģiem, jeb banketi,  Cafe Leningrad mājīgajās telpās vai ārpus tām, vislabāk stiprināt ar krietnu un gardu maltīti! Lai garšas kārpiņas justu baudu un vēders sātu, mūsu pavāru kolektīvs vienmēr ir centies radīt ko īpašu, gan uzlabojot  tradicionālas receptes, gan radot arī pavisam jaunus ēdienus.

Svētku rīkotājiem un viesiem ir itin plašas izvēles iespējas- uzkodas, no vienkaršām maizītēm ar zivi, sieru vai pastēti līdz siera un šķiņķa groziņiem, no dārzeņu, šķiņķavistas, u.c.platēm līdz pildītu tomātu vai olusieramocarellas, avokado vai cepeša kanapē un uzkodām.

 Tas ir tikai neliels ieskats aukstā galda piedāvājumos, bet īstais spēks slēpjas sitajos ēdienos. Patiesi, ir ko izvēlēties- cūkgaļas ribiņas un karbonāde, vistu spārniņi un vistu filejas kotletes, īsta Kijevas kotlete, siļķe ar kartupeļiemkartupeļu pankūkas un daudz kas cits

Īpaša uzmanība jāpievērš Cafe Leningrad gardajiem un izmēros krietnajiem burgeriem. Tas, kurš nav tos noprovējis, vispār nekad nav ēdis īstus burgerus!  Burgeru nosaukumi jau vien izraisa gastronomisku ziņkāri  un sapņainas fantāzijas- Perestroika,  Odessa Mama, 

Maskava Asarām Netic, Wonderlust King, Leningrad Cowboys, krietni populārais Rīta Stienis, ēdāju radošo iespēju sniedzošais Konstruktors No 1 un veģetāriešu iemīļotais Ādolfs Neēd Gaļu. Tik daudz, ka var Burgersvinības rīkot, un šāda iespēja tiek piedāvāta!

Atliek vien piebilst, ka banketu galds neiztiek arī bez deserta- nemainīgi gardās siera un biezpiena kūciņas, mango eklēriņi, piparmētru un šokolādes kūciņas vienmēr radīs saldu prieku!

Leningrad pavāru un konditoru kolektīvs ir parūpējies arī par pašu mazāko ļaužu ballītēm, sarūpējot viņiem atbilstošu ēdienkarti, piemērotu bērnu  garšas izjūtām, gardumu izmēriem un apjomiem.

Lai uzzinātu visu un pasūtītu banketu maltītes, zvani droši pa tālr. 29536351, Tevi uzklausīs, sagatavos cienastu un aizvedīs tur, kur vien vēlies!

Svētku prieks Cafe Leningrad

Ziemassvētki jau spodrina zābakus un poš  kamanas, lai dotos garajā ceļā ļaudīm prieku dāvāt. Viena no pieturām ir  Cafe Leningrad, kur čaklie darbarūķi viesiem jaukus  mirkļus sagādājuši. Labā ziņa ir tā, ka krodziņš būs atvērts arī Ziemassvētkos- dodies apciemot mīļoto vecmāmiņu, bet pēc tam droši nāc uz Cafe Leningrad un svini svētkus kopā ar draugiem.  No 24. decembra  tiek piedāvāta īpašā svētku ēdienkarte- brieža gaļas burgers, cūkas cepetis ar štovētiem kāpostiem, pelēkie zirņi ar speķi un kefīru, vistas rulete, brieža gaļas kotlete ar brūkleņu mērci un kartupeļu biezeni, plānās cūku ribiņas ar štovētiem kāpostiem... Mēli var norīt!  

Sagaidi Jauno gadu jautrā un muzikāli izklaidējošā pasākumā Cafe Leningrad  mājīgajās telpās. Ja vēlies rezervēt galdiņu, nekavējies, tas maksās tikai 40 EUR! Cenā ietilpst pudele dzirkstošā vīna un uzkodas. Paūtījumu piesaki pa tālr. 29536351 vai 26161335.

Sen zināms, ka pats  galvenais Jaungada svinībās ir jautrība, dziesmas un dejas,  par ko rūpēsies pašmāju rokenrola bends Sonic Wings, viesmākslinieki Tomas band, omulīgais DJ Dzinča un protams tu, dārgais draugs, ar savu aktīvo līdzdalību!

 Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga