Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Pasākumi

ceturtdiena, 27. oktobris

20:00 White Rock

Rock'roll Blues Rock grupa
www.soundcloud.com/white_ro...
www.facebook.com/BaltaKlints/

piektdiena, 28. oktobris

21:00 DJ MaBe

No jaunumiem mūzikā līdz vecajai labajai jumta raušanai!

ceturtdiena, 3. novembris

20:00 Saules Zaķi

Akustiskais koncerts ar pārspīlēti smeldzīgu skanējumu

piektdiena, 4. novembris

21:00 Jūdas Graši

sestdiena, 5. novembris

21:00 DJ MaBe

pirmdiena, 7. novembris

21:00 The TEL (Krievija)

THE TEL ir enerģiska postgrunge rokgrupa no Pēterburgas. Pierādījusi sevi kā top 3 sastāvs daudzos Krievijas rokfestivālos, dalot skatuvi ar System of a Down, Killswitch Engage, Devin Townsend Project, Mike Tramp, The Pretty Reckless un daudziem citiem. Šoreiz iegriezīsies ar akustisko koncertu!
teltheband.com

ceturtdiena, 10. novembris

20:00 Johnny B Beast

Akustiskā blūza soloprojekts, kurā Johnny B Beast vienlaikus ir ģitārists, perkusionists un arī vokālists. Aprīlī kārtējo reizi paviesojies Itālijā, pārstāvot Latviju Eiropas blūza Eirovīzijā (European Blues Challange festivālā). Leningrad klausītājiem būs sagatavotas vairākas jaunas dziesmas, no kurām daža taps arī uz vietas, improvizējot.
facebook.com/beastlv

piektdiena, 11. novembris

21:00 Rūsa

Lāčplēša dienai veltīts koncerts

trešdiena, 16. novembris

21:00 All Your Sisters (ASV)

All Your Sisters Eiropas tūres vienīgā pietura Latvijā!
Postpanka duets no San Francisko spēlējas ar stiliem un skanējumu, iesoļojot arī darkwave lauciņā. All Your Sisters ir lielisks postpanka, industriālās, noise un ambient mūzikas jūklis, kas eiropiešu klausītājam būs liels jaunatklājums un patīkams pārsteigums.
fb.com/allyoursisters/

piektdiena, 18. novembris

21:00 Linga

Latvijas 98. dzimšanas dienā uzreiz pēc svētku salūta leģendārākā latviešu rokgrupa Linga raus vaļā kārtīgu koncertu!

ceturtdiena, 24. novembris

20:00 Eddie and the lovemakers (Zviedrija)

piektdiena, 25. novembris

21:00 Bourbon Sugar (Igaunija)

Rokenrola pasaules jaunpienācēji no Tallinas ar savu jaunības sparu un dumpīgumu jau ir pierādijuši sevi uz daudzām skatuvēm Igaunijā. Tagad The Bourbon Sugar ir gatavi padižoties ar savām rokenrola spējām arī uz mūsu omulīgās skatuves.
thebourbonsugar.com

Līdz gada beigām skatāma Ievas Nagliņas personālizstāde «Latvietis praktiskais»

Ieva Nagliņa

Priecājamies paziņot, ka 20. oktobrī 19:00 ar skaļiem aplausiem, dejām uz galdiem un laimīgām, smaidošām sejām visapkārt atklājam Ievas Nagliņas personālizstādi «Latvietis praktiskais», kas būs skatāma līdz pat gada beigām.

«Latvietis praktiskais ir latviskās identitātes arhetips jeb gēns. Esmu to atklājusi arī sevī, tāpēc nolēmu to nedaudz papētīt un «ilustrēt» šajā izstādē. Tā ir kā parodija par apzīmējumu vidējais latvietis un žurnālu «Prakstiskais latvietis», par izstādes ieceri stāsta māksliniece Ieva Nagliņa. Izstādē «Latvietis praktiskais» būs skatāma Ievas Nagliņas jaunāko darbu sērija kolāžas un ready-made tehnikā, kā arī pirmā pašizdokļu kolekcija.

Ieva Nagliņa (1981) savā daiļradē pievēršas abstraktajai mākslai, ietekmējoties no abstraktā ekspresionisma, minimālisma un supremātisma. 2007. gadā ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra grādu grafikā. Piedalās izstādēs kopš 2000. gada. Šī ir mākslinieces sestā personālizstāde. Ieva Nagliņa strādā par izstāžu kuratori Rīgas Porcelāna muzejā, vada biedrību «Grafikas kamera» un ir viena no radio NABA raidījuma «Subjektīvie mērījumi» vadītājām.

Atgriežamies Kalēju ielas takās

Valters K kalēju ielas piezīmes - 3

Ikvienam ir labi zināms, ka cafe Leningrad līdzās lieliskai ēdienu izvēlei un plašam stiprinošu dzērienu klāstam atbalsta un ar prieku pie sevis ciemos uzņem virkni jaunu un arī jau pieredzējušu mūziķu. Tomēr ar to vien mūsu mīlestība pret mākslu nebeidzas. Cafe sienas rotā dažādu mākslinieku vizuālie darbi. Jau šonedēļ musu telpas atkal atstvaidzinās jauns darbu cikls.

Sestdien, 30. jūlijā 18:00 Foto izstādes «Kalēju iela — LOST» atklāšana. Valtera Kiršteina gadu gaitā fotografētas un uzkrātas piezīmes par Kalēju ielu, uz kuras pirmsākumi ir arī cafe Leningrad, laikā no 2004. līdz 2014. gadam. Detaļu un personāžu fiksācija rūpīgi veikta ar Canon IXUS90IS ziepju trauku, pārvietojoties starp leģendārajām cafe Leningrad un Mi6. Izstādes atklāšanas ballītē par mūziku rūpēsies DJ Valters K un viņa draugi, bet pati izstāde būs aplūkojama mēnesi — līdz pat mācību gada sākumam.

Ava Freddy, Tanheizers un Jonhnny B Beast superhits

Leningrad krūštēli

Cafe Leningrad kolektīvs vēl ir dziļās pārdomās par to, kādu pateicību izteikt Saeimas deputātam par sacelto vētru interneta vidē. Kārtējo reizi esam guvuši apstiprinājumu gan savam, gan draugu un atbalstītāju milzīgajam spēkam. Ja Tu vēl nezini, par ko ir runa, tad stāsts sākās tā.

Savu versiju par notikušo lipīga meldiņa veidā izveidojis arī mūsu draugs Johnny B Beast un Mildas laiks.

Tikmēr mēs turpinām savu ierasto ritmu ar muzikāli patīkamiem pārsteigumiem.

Ava Freddy

Trešdien, 20.jūlijā 21:00 Ava Freddy. Ava Freddy ir norvēģu māksliniece un dziesmu autore ar saknēm muzikālajā tradīcijā. Savas uzstāšanās viņa veido, klājot dažādas audiālas ilustrācijas vienu virs otras un līdz ar ģitāras un vokāla skaņām klausītāju vedot cauri daudzveidīgiem sapņojumiem un pieredzēm.

Piektdien, 22.jūlijā no 21:00 DJ Tanheizers (Radio NABA). DJ Tanheizers vienlīdz harmoniski jūtas gan vokālajā, gan instrumentālajā mūzikā, piedāvājot skaņdarbus blūza, klasiskā roka, rokenrola, kā arī džeza/svinga ritmos.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga