Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

Šodien pusdienās: Šampinjonu krēmzupa; Gulašs; Krāsnī cepti vistu stilbiņi; Kēkss. Labu apetīti!

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

otrdiena, 23. janvāris

19:00 Lekcijas par burāšanu

Lekciju cikls par burāšanas niansēm: - jahtas balanss, - masta un buru regulācija, - modernā navigācija, - IRC un ORC apmērīšanas nianses, - taktika distancē... Ar pieredzi un zināšanām dalās daudzkārtējs Rolex regašu dalībnieks - kapteinis un instruktors Ilgonis Balodis un draugi. Gaidīsim visus interesentus!

ceturtdiena, 25. janvāris

20:00 Grupas "The Creek" koncerts

"The Creek" izpildījumu raksturo tīras skaņas, ilgām caurvīti vārdi un melodiskas instrumentālas saspēles. Dziesmu tematika aptver sapņainu jaunības nemieru, kas mijas ar kritisku reakciju pret mūsdienu pasaules realitāti. Grupa ir ietekmējusies no tādām attiecīgā žanra leģendām kā Boba Dilana, "Pink Floyd", Nīla Janga u.c., tomēr mākslinieku mērķis ir radīt klasisku, taču tai pat laikā svaigu un autentisku skanējumu. www.facebook.com/thecreekla...

piektdiena, 26. janvāris

21:00 DJ Dzintars

21:00 Rokgrupas "Krāsa" koncerts

Grupa "Krāsa" jau divus gadus spēlē labu rokmūziku. "Krāsa" ir Ieva Zeltiņa, Roberts Bergs, Roberts Lakstiņš-Lakstīgala, Miks Gailis un Edgars Sondors. "Krāsa" dzied par priekiem, bēdām un citām jauniem cilvēkiem svarīgām lietām.'' Šoreiz grupa "Krāsa" ar savu mūziku iekrāsos cafe Leningrad koncertzāli. www.facebook.com/grupakrasa/

sestdiena, 27. janvāris

21:00 Dj Dambis

Gaumīga mūzika un ballīte bārā www.facebook.com/raimonds.l...

ceturtdiena, 1. februāris

17:00 Slēgtais vakars no 17:00 līdz 21:00

sestdiena, 24. februāris

21:00 Grupas "Simple Man" koncerts

Kaut arī grupa "Simple Man" ir jauna, tomēr tās dalībnieki ir ar pieredzi un talantu apveltītas personības, gan tādi, kuriem ir padsmit gadu pieredze muzicēšanā un piedalīšanās neskaitāmos konkursos, gan arī tādi tādi, kuri spēlē vairākās grupās un dažādos stilos, kas, savukārt,  dod iespēju pilnveidoties un attīstīties.

"Simple Man" ir rokgrupa, kuras muzicēšanas stils netiek likts konkrētā rāmī, bet žanriskā amplitūda sākas ar  ar poproku un beidzas ar hārdroku,  tādējādi uzrunājot pēc iespējas lielāku auditoriju.

www.facebook.com/bandsimple...

audiomack.com/artist/simple...

soundcloud.com/band-simple-man

www.youtube.com/watch?v=wMB...


sestdiena, 17. marts

21:00 Grupu"Mēnessputni"un Flying Bra"koncerts

''Mēnessputni'' ir Rīgas rokgrupa, kas dibināta 2014. gadā. Grupas pamata žanrs ir smagais roks, taču tajā pašā laikā jaunradē parādās dažādas progresīvas noskaņas. 2017.gadā ierakstīti divi studijas darbi - dziesma "Eiforija" un "Tuvība," ar kuru grupa veiksmīgi startēja Radio SWH raidījumā "Priekšnams", kā arī mūzikas un mākslas festivālā BILDES. Pašlaik grupa strādā pie jaunām dziesmām un jaunas koncertprogrammas www.facebook.com/moonbirdso... www.youtube.com/watch?v=xk-... " Flying Bra" ir liepājnieku grupa, kas roka žanru uztver ļoti plaši, tādēļ ir sarakstījuši dziesmas sākot no liriskām balādēm, līdz smagajam rokam un metālam.Gandrīz divu gadu pastāvēšanas laikā grupa kāpusi uz skatuves tādos pasākumos kā "Virgafest", "Summer sound", "Rockin Liepaja", "Festivāls Bildes" u.c. www.facebook.com/flyingbra www.youtube.com/watch?v=vsz...

Leningrad balagāns uz Daugavpili 2. decembrī ar Rīta stieni

2017-12-02-balagans-plakats

Cafe Leningrad balagāns ar Rīta Stieni tuvojas zibens ātrumā un jau 2. decembrī tas ar vilcienu speciāli rezervētā vagonā dodas uz otru Latvijas lielāko pilsētu Daugavpili, un pēc tam sekojošu grupas koncertu un balli slavenajos Artilērijas pagrabos.

Katram balagāna dalībniekam tas izmaksās 12 € (cenā tiks iekļauta vilciena biļete speciālajā vagonā, velkomdrinki no Jameson, našķi un ieeja Artilērijas pagrabos uz Rīta Stieņa koncertu un balli ar DJ Kozmenu un DJ Herbi Panku ar visu laiku sliktāko mūziku.

Bārā būs pieejams speciālais kokteilis Rīta stienis par īpaši draudzīgu cenu.

Pieteikšanās cafe Leningrad pie bārmeņa līdz 30. novembrim (ieskaitot) vai arī līdz pēdējai brīvajai vietai.
Pulcēšanās sestdien, 2. decembrī, cafe Leningrad, 15:00

Kolektīva došanās uz Centrālo staciju 15:30
Vilciens uz Daugavpili atiet 16:12
Pirmais vilciens no Daugavpils atpakaļ uz Rīgu: 06:15

Rezervē savu vietu balagānā jau laicīgi, piesakoties personīgi cafe Leningrad pie bārmeņa un iemaksājot dalības maksu. Vietu skaits ir ierobežots. Kad piepildīsim vagonu, vairāk dalībniekus klāt neņemsim.

Tiem, kas vēlas palikt pa nakti Daugavpilī un nedoties atpakaļ uz Rīgu ar pirmo vilcienu, naktsmājas nodrošinās Artilērijas pagrabi. Par 8,20 € komfortablās kopmītnēs netālu no koncerta vietas, Saules ielā 24 būs pieejamas vietas, kur nokrist. Par cik vietu skaits kopmītnēs ir ierobežots, jāpiesakās laicīgi, rakstot uz artilerijas.noliktavas@gmail.com līdz 27. novembrim.

Lai drēgnais rudens nebiedē un ziema ar prieku sagaidīta tiek

elektrogirlanda

Novembris cafe Leningrad iesākas ar jautru izklaidi — 1. novembrī būs iespēja ne tikai vērot, bet drosmīgākajiem arī ņemt dalību Comedy Latvia Open Mic stand-up šovā. 

Šis mēnesis Latvijai un katram latvietim ir nozīmīgs ar īpašiem svētkiem, kuros tradicionāli savu artavu kopējā patriotisko pasākumu klāstā sniedzam arī mēs. 11. novembrī, Lāčplēša dienā, koncertēs leģendārā latviešu grupa Baložu pilni pagalmi, bet 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, pēc svētku uguņošanas Leningrad koncertzāli jau tradicionāli pieskandinās dinamisks latviešu roks grupas Linga sniegumā.

Arī citas nedēļas nogales dienas arī sola savus muzikālos pārsteigumus — 10. novembrī, Mārtiņdienā uzstājas grupa Art of Keeping Secrets un ikvienam uz koncertu atnākušajam Mārtiņam cafe Leningrad uzsauc vārda dienas šotiņu. 11. novembrī, Lāčplēša dienā, koncertēs leģendārā latviešu grupa Baložu pilni pagalmi, bet 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, pēc svētku uguņošanas Leningrad koncertzāli jau tradicionāli pieskandinās dinamisks latviešu roks grupas Linga sniegumā.

Arī citas nedēļas nogales dienas arī sola savus muzikālos pārsteigumus —  19. novembrī uzstājas britu mūziķi Eyre Llev, bet 25. novembrī viesosies baltkrievu mākslinieks Jegors Zabelovs. 

Decembris kafejnīcā sāksies uz skanīgas nots. Ar mūsu īpašo atbalstu un beidzot izdotā albuma promo tūres laikā, vispirms 24. novembrī iztrakojušies Jelgavā, 1. decembrī Leningrad koncertzāli pieskandinās pati atraktīvākā un pieprasītākā latviešu panku komanda Rīta stienis. Savukārt 2. decembrī, pēc iztrakotas nakts ar grupu būs iespēja doties Ļeņingradas balagānā uz Daugavpili, kur vakarā notiks koncerts pie mūsu draugiem, krogā Artilērijas pagrabi.

Gada pēdējais mēnesis sola arī citus interesantus māksliniekus un notikumus. 6. decembrī jau sen par tradīciju kļuvušajā pasākumā Tom Waits Birthday Party toni noteiks Dj Herbe Panks un Dj Šahs, bet organizatori šoreiz iecerējuši arī kādu jaunumu, kas taps zināms vēlāk. 14. decembrī blūza mūzikas mīļotājiem par prieku savu mākslu rādīs Jāņa Vanadziņa trio, bet 16. novembrī skarbāku ritmu mīļotājus priecēs grunge grupa no Krievijas Prana.

Ziemassvētku ieskaņai prieku radīs tik populārais duets Čipsis un Dullais, kuri uz skatuves kāps 21. decembrī. Bet nākamajā vakarā, 22. decembrī, savu sniegumu piedāvās kolektīvs no Krievijas Flynotes.

Kaveru veidošana dzīvajā — ikmēneša pasākumā SuperGroup

Jaunums Cafe Leningrad muzikālo izklaižu repertuārā — ikmēneša pasākums SuperGroup. Tiek atlasīti mūziķi, kuri pārstāv dažādus muzikālos projektus, viņiem tiek dots uzdevums īsā laikā aranžēt savā versijā pazīstamus skaņdarbus, kurus pēc tam atskaņo kopīgā koncertā.

Kā pirmā uz skatuves 30. martā 21:00 kāps supergrupa, kurā kopīgi muzicēs Juris Mols (vokāls, 2Tie), Aivars Rakovskis (ģitāra, Bastards), Ingus Meijers (bass, Rusted Wheel), Krišjānis Kupcāns (sitamie, Merry Go Round). Mūziķi izpildīs latviešu pankroka klasikas skaņdarbus.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga