Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

Šodien ēdam: Spinātu krēmzupa ar tītara gaļu, Cūkgaļas sautējums, Vistu stilbiņi medus glazūrā, Ķiršu biezpienkūka.

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

piektdiena, 3. jūnijs

21:00 Gatis Ziema un Karaliskā Dekadence

Vairāk nekā 10 mūziķu apvienība, kas progressive electric folk noskaņās izpildīs Gata Ziemas oriģinālkompozīcijas.

23:00 DJ Uldis Rudaks

DJ Uldis Rudaks atskaņos mūziku no savas lielās un daudzveidīgās ierakstu krātuves, un, kaut arī viņš pēdējos gados sev tīkamus ierakstus kolekcionē lielākoties vinila platēs, Cafe Leningrad būs tā retā un ekskluzīvā iespēja ieklausīties arī viņa nebeidzamajos krājumos no roka līdz labai popmūzikai, kas platēs nav pieejami un izdoti tikai kompaktdiskos. Jāpiezīmē, ka Uldis nelieto internetā savāktus failus, bet tikai oriģinālus nesējus, un uz īpašajām antīkajām un ļoti jaudīgajām Sigma tumbām, kas tiek dārdinātas Cafe Leningrad deju zālē, smalki uztverama katra skaņas nianse.

sestdiena, 4. jūnijs

21:00 DJ Dzintars

Audiālais spridzinātājs! Pieņem pasūtījumus.

otrdiena, 7. jūnijs

19:00 Erudīcijas vakars ar Kozmenu «Prāta stāds». 3. kārta

Cafe Leningrad un Kozmena kopīgi veidotais erudīcijas vakars. Norise ir visai klasiska: mums ir āķīgi jautājumi, Tev ir pareizās atbildes. Piesaki komandu 4 cilvēku sastāvā, rakstot kozmens@gmail.com vai zvanot 29746685 līdz 6. jūnijam. Dalības maksa: 10 € no komandas!
Līdzi ņem rakstāmo un pareizās atbildes! Labākos apbalvosim! Vakaru vadīs un āķīgos jautājumus uzdos Kozmens – TV raidījumu un pasākumu vadītājs, improvizācijas teātra aktieris, kā arī grupas Rīta stienis dalībnieks.

trešdiena, 8. jūnijs

19:00 Erudīcijas vakars ar Kozmenu «Prāta stāds». 3. kārta

Cafe Leningrad un Kozmena kopīgi veidotais erudīcijas vakars. Norise ir visai klasiska: mums ir āķīgi jautājumi, Tev ir pareizās atbildes. Piesaki komandu 4 cilvēku sastāvā, rakstot kozmens@gmail.com vai zvanot 29746685 līdz 6. jūnijam. Dalības maksa: 10 € no komandas!
Līdzi ņem rakstāmo un pareizās atbildes! Labākos apbalvosim! Vakaru vadīs un āķīgos jautājumus uzdos Kozmens – TV raidījumu un pasākumu vadītājs, improvizācijas teātra aktieris, kā arī grupas Rīta stienis dalībnieks.

piektdiena, 10. jūnijs

21:00 Grupas Apēdājs albuma "Sēras" prezentācijas koncerts

Grupas Apēdājs otrā studijas albuma "Sēras" prezentācijas koncerts cafe Leningrad. Apēdāju muzikāli iesildīs Deodioum. Pasākuma laikā par īpaši labām cenām varēs iegādāties grupas CD un T-kreklus

sestdiena, 11. jūnijs

21:00 Nation Vibe

Lai gan grupa pārstāv grunge un garage rock tradīcijas, tomēr vienlaikus cenšas savus skaņdarbus atdzīvināt ar modernām nokrāsām. Dziesmu tekstos dzirdamas pārdomas par to, kādu iespaidu uz sabiedrību atstāj katrs no mums un kā viens cilvēks spēj veikt lēmumu miljonu cilvēku vārdā. Lai gan muzikālo kompozīciju motīvos ieskanas arī pa kādai tumšākai un agresīvākai notij, tas tikai vēsta par nemieru un nezūdošo vēlmi doties pretī vēl neizzinātajam.
facebook.com/NationVibe/

sestdiena, 18. jūnijs

21:00 Dāvids Baumanis

Jauns mūziķis, kurš savu balsi attīstījis gan pašmācības ceļā, gan pie Latvijā zināmiem mūziķiem. Akustiskajā koncertā piedāvās visiem labi zināmu dziesmu kaverversijas līdzās vairākiem saviem oriģināldarbiem.
youtu.be/gAKbgbBSGuY

sestdiena, 25. jūnijs

21:00 Liz Hogg (USA)

piektdiena, 8. jūlijs

21:00 BlueInTheFace & Ozzmond (Somija/punk)

svētdiena, 11. septembris

17:00 Dzejas zveja (rudens sesija)

Kaut kas jauns un kaut kas liels

Dižcepums

Mūsu virtuves čaklās rokas sagatavojušas lielisku sezonas hitu — auksto zupiņu. Tieši tā, šī bērnības klasika nu pieejama un pavisam noteikti ir jābauda. Savukārt pēc šādas maltītes laiks kam saldākam. Jau kādu laiku par vienu no iecienītākajiem gardumiem pie mums ļaudis atzinuši lielo Dižcepumu, kas ik rītu ceļo no krāsns, lai priecētu lielus un mazus. Tikpat saskanīgi dažāds arī šīs nedēļas kultūras piedāvājums — pavisam jauns projekts līdzās lieliem un jau zināmiem māksliniekiem.

 

the_nasks

Piektdien, 27. maijā 21:00 The Nasks. Tas ir pavisam jauns duets no Rīgas, kas izpilda spridzinošu stoner, grunge un garage rock apvienojumu. Uzreiz pēc tam diskus griezīs DJ Tanheizers (Radio NABA). Viņš vienlīdz harmoniski jūtas gan vokālajā, gan instrumentālajā mūzikā, piedāvājot skaņdarbus blūza, klasiskā roka, rokenrola, kā arī džeza/svinga ritmos.

 

johnny b beast

Sestdien, 28. maijā dienu iesāksim ar grupas Apēdājs jaunā albuma atvēršanas mazo ballīti. Klausīsimies, kas puišiem sanācis, kā arī būs iespēja iegādāties gan albumu, gan grupas t–kreklus. Savukārt vakarā, 21:00 uz skatuves kāps Johnny B Beast — akustiskā blūza soloprojekts, kurā Johnny B Beast vienlaikus ir ģitārists, perkusionists un arī vokālists. Aprīlī kārtējo reizi paviesojies Itālijā, pārstāvot Latviju European Blues Challange festivālā. Leningrad klausītājiem būs sagatavotas vairākas jaunas dziesmas, bet dažas, kā jau tas ierasts, taps arī uz vietas improvizējot.

Tiekamies Kr. Valdemāra ielā 4!

No chill out līdz ugunīgām dejām

22421436860_3c4db269de_o


Šonedēļ kultūras programmā esam īpaši parūpējušies par dažādu gaumju iepriecināšanu, tāpēc atzīmē kalendārā savu īsto datumu.

Joprojām turpinās Latvijas cīņa Pasaules čempionātā hokejā tāpēc otrdien, 17. maijā 16:15 uz lielā ekrāna jutīsim līdzi mūsējo spēlei pret Norvēģijas izlasi. Jau 21:00 pulcēsimies ar sēžamspilveniem un sedziņām, lai smago darba dienas vakaru aizvadītu, klausoties Otrdienas chill out. Tā ir brīvas formas dažādu žanru chill out improvizācijas sesija, kurā lieliskais basģitāras pavēlnieks Skrips no grupas Inokentijs Mārpls ap sevi pulcē draugus un kolēģus, lai gluži nepiespiestā un mierīgā atmosfērā nodotos audiālam baudījumam. Tā veidošanā var iesaistīties ikviens — nāc ar savu instrumentu vai pievienojies ar ko grabināmu un uz vietas atrodamu! Šoreiz ciemos divi multimākslinieki, kas solās vakaru ievirzīt folkloras skaņās. Arnolds Kārkls ir Amerikā dzimis latvietis, kurš spēlējis tādās ievērojamās apvienībās kā Akacis un Iļģi. Amanda Jātniece uzaugusi folkloras vidē un darbojusies folkloras kopās Teiksma, Lini, Laiva, Damaksnis, kā arī vadījusi Saviešus.

Piektdien, 20. maijā no 21:00 savu plašu kolekciju visiem dejot gribētājiem ar prieku izrādīs DJ Uldis Rudaks.

Kannabinoid1
Sestdien, 21. maijā 21:00 divas apvienības no kaimiņzemes Igaunijas: Estoner un Kannabinõid, kas ar savu psihodēlisko ģitārmūziku grupas jau kopš 2009. gada ir neatņemama kaimiņvalsts alternatīvās mūzikas skatuves daļa. Šis koncerts ir grupu pēdējā pietura Eiropas koncerttūrē.

Vasara praktiski jau ir sākusies, laiks padomāt par to, ko darīt brīvdienās. Kāpēc gan tas nevarētu būt kāds gaļas grillēšanas vakars ar aliņu un vīnu, kurā jūsu vietā par visu parūpējas cafe Leningrad? Aizbrauksim pie jums, uzvārīsim jums zupu, uzcepsim jums gaļu, ieliesim jums alu un uzservēsim uzkodas. Rakstiet box@leningrad.lv un izsakiet savas vēlmes, pieredzes mums jau ir vairāk kā Sergeja vecākajam dēlam gadu!

Saulaini aktīvās sezonas sākums

2tie

Acīmredzami beidzot iestājies pavasaris, saulīte silda pakaušus, kas nozīmē, ka sākas arī sportiskā sezona ar maratoniem un citām tikpat aktīvām izklaidēm. Skriešanas dunā neaizmirsti iegriezties uz vēsu kausu alus vai stiprinošo Leningrad burgeru. Un tikpat jestri un aktīvi šonedēļ arī muzikāli jūs priecēsim.

Piektdien, 13. maijā 21:00 2tie — regejs un cita laba, lustīga mūzika. Dalībnieki teic, ka grupa tika radīta milzīgā un jautrā juceklī, troksnī gandrīz pārspējot ceļojošo cirku, kas jau pāris dienas bija apmeties pretī pāri ielai. Visi grupas biedri ir savdabīgi, katram ir personīgā rozīnīte, ko varbūt dažs labs jau ir paspējis apēst sava garā mūža laikā, bet iekšā noteikti tā kaut kur vēl ir. Jaunākais grupas veikums, dziesma «13. janvāris».

Sestdien, 14. maijā 21:00 Bolzen Höxter. Tā ir piecu mūziķu apvienība no Vācijas, kas jau vienpadsmit gadus izklaidē ļaudis ar tādu žanru kā rock, punk, ska un indie apvienojumu. Viņu mūzika ir dinamiska, enerģiska un skaļa, dziesmas vācu valodā un ar nelielu absurda piesitienu.
fb.com/bolzenhoexter/

Vasarīgās bučas, tiekamies Kr. Valdemāra ielā 4!Plus

Jaunumi
e–pastā

Ieraksti savu e–pastu un uzzini cafe Leningrad svarīgākos jaunumus (ne biežāk kā reizi nedēļā).


Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga