Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Pasākumi

pirmdiena, 4. jūlijs

19:00 Prāta stāds ar Kozmenu

otrdiena, 5. jūlijs

19:00 Prāta stāds ar Kozmenu

piektdiena, 8. jūlijs

21:00 BlueInTheFace & Ozzmond (Somija/punk)

sestdiena, 30. jūlijs

18:00 Foto izstādes "Kalēju iela - LOST" atklāšanas ballīte

Valtera Kiršteina gadu gaitā fotografētas un uzkrātas piezīmes par Kalēju ielu, kur savu pirmo mājvietu bija radusi arī cafe Leningrad, laika posmā no 2004. līdz 2014. gadam. Detaļu un personāžu fiksācija rūpīgi veikta ar ''CanonIXUS90 IS'' ziepju trauku, pārvietojoties starp leģendārajām cafe Leningrad un Mi6 .Izstādes atklāšanas ballītē par mūziku rūpēsies DJ Valters K un viņa draugi.

svētdiena, 11. septembris

17:00 Dzejas zveja (rudens sesija)

Netradicionālie Jāņi

līgo

Sens tautas ticējums vēsta: ja Jāņu naktī iegriezīsies cafe Leningrad, tad lustīgs un alus piepildīts būs viss atlikušais gads. Tāpēc rūpēs par jūsu labsajūtu un ticējumu piepildīšanu, būsim atvērti un gaidīsim ciemos arī maģiskajā Jāņu un Līgo laikā. Bārmeņi piepildīs kausus ar alu no mūsu plašās vietējās un svešzemju kolekcijas, bet virtuve būs sagatojusi pavisam īpašu svētku mielastu, par kuru dzirdot vien, siekalas saskrien mutē un vēders labpatikā klusi ierūcas:
1. Medalū un jāņu zālēs sautēta cūkgaļa ar sviestā ceptiem kartupeļiem un tomātu, gurķu salātiem krējumā — 6,50 €
2. Medalū ar raudeni un baziliku sautētas plucinātas cūkgaļas burgeris ar Jāņa tēva kartupeļu čipsiem un tomātu-gurķu salātiem krējumā — 7,00 €.

Kā allaž fonā skanēs lieliska un vienveidīgi tradicionālos Jāņu gabalus atsvaidzinoša mūzika. Savukārt pēc Līgo svētkiem neaizmirsīsim arī par dzīvo mūziku.

 

Liz_Hogg

Sestdien, 25. jūnijā 21:00 Liz Hogg (ASV). Dziedātāja, multiinstrumentāliste un komponiste no Ņujorkas. Nupat laidusi klajā albumu Wild Movement un ar vienīgo koncertu Latvijā cafe Leningrad ciemosies īsi pirms atgriešanās ASV.

Priecīgu un netradicionālu jāņošanu, mīļie! Kā allaž, tiekamies cafe Leningrad!

Viss labākais katrai gaumei

Jaunas alus šķirnes cafe Leningrad

 

Kā mēdz teikt, cik ļaužu, tik viedokļu par labāko un gardāko alu. Tāpēc ar prieku varam teikt, ka mūsu plašo vietējo un aizrobežu alus kolekciju ir paildinājis vēl šis tas no Valmiermuižas, Tērvetes, Užavas, kā arī alus darītavas «Viedi». Nāc ciemos un jautā bārmenim savai gaumei atbilstošāko! Arī muzikāli šonedēļ lutināsim dažādu apvāršņu cienītājus.

 

Piektdien, 17. jūnijā no 21:00 pasaules sliktākās mūzikas listi dārdinās DJ Herbe.

 

Dāvids Baumanis

Sestdien, 18. jūnijā 21:00 solokoncertu sniegs jaunais mūziķis Dāvids Baumanis. Viņš balsi attīstījis gan pašmācības ceļā, gan pie Latvijā zināmiem mūziķiem un akustiskajā koncertā piedāvās visiem labi zināmu dziesmu kaverversijas līdzās vairākiem oriģināldarbiem.

Bučas, dārgie! Tiekamies cafe Leningrad.

Karstā nedēļas nogale

Karaliskā Dekadence

Jūnijs ļaudis allaž sadala divās daļās. Vieni sūdzās par karsto laiku un meklē vietu, kur nomesties un atvēsināties, bet otri ir studenti, kas steidz nodot pēdējos semestra darbus un kaut cik veiksmīgi kārtot sesiju. Neatkarīgi no grupas, kurai piederi, nāc ciemos, jo mūsu mājīgajās telpās ir krietni vēsāks nekā laukā un arī ko garšīgu un spēcinošu sagādāsim. Turklāt nedēļas nogalē gaidāmi lieliski vasaras sagaidīšanas pasākumi.

Piektdien, 3. jūnijā 21:00 Gatis Ziema un Karaliskā Dekadence. Tā ir vairāk nekā 10 mūziķu apvienība, kas progressive electric folk noskaņās izpildīs Gata Ziemas oriģinālkompozīcijas. Uzreiz pēc tam DJ Uldis Rudaks, kurš atskaņos mūziku no savas lielās un daudzveidīgās ierakstu krātuves, un, kaut arī viņš pēdējos gados sev tīkamus ierakstus kolekcionē lielākoties vinila platēs, Cafe Leningrad būs tā retā un ekskluzīvā iespēja ieklausīties arī viņa nebeidzamajos krājumos no roka līdz labai popmūzikai, kas platēs nav pieejami un izdoti tikai kompaktdiskos. Jāpiezīmē, ka Uldis nelieto internetā savāktus failus, bet tikai oriģinālus nesējus, un uz īpašajām antīkajām un ļoti jaudīgajām Sigma tumbām, kas tiek dārdinātas Cafe Leningrad deju zālē, smalki uztverama katra skaņas nianse.

Sestdien, 4.jūnijā no 21:00 audiāli spridzinās DJ Dzintars. Starp citu, klīst baumas, ka viņš pieņem arī pasūtījumus!Plus

Jaunumi
e–pastā

Ieraksti savu e–pastu un uzzini cafe Leningrad svarīgākos jaunumus (ne biežāk kā reizi nedēļā).


Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga