kafejnīca Leningrad

Rokenrols katru dienu
no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335   box@leningrad.lv

Pasākumi

piektdiena, 4. decembris

18:00 Madaras Beijeres gleznu izstādes «Kipras noskaņas» atklāšana

Madara Beijere glezno no 4 gadu vecuma. Māksliniecei ir tuva ainavu glezniecība, kam iedvesmu Madara smeļas fotogrāfijās un dabas novērojumos, redzēto uz audekla pārveidojot raksturīgajā «krāsainajā stilā». Madara Beijere ir rīkojusi izstādes Jelgavā, Rāmavā, Rīgā un citviet Latvijā. Jaunajā izstādē būs apskatāmas gleznas, kas tapušas Kiprā, vērojot kalnus, klintis un zilos ūdeņus.
Izstāde kafejnīcas telpās būs apskatāma līdz janvāra sākumam.
fb.com/madar.beijere

21:00 Riga Reggae un DJ Horens & Speiss

sestdiena, 5. decembris

21:00 Soter Howl (rock/LV)

www.facebook.com/SoterHowl/

23:00 Visu laiku sliktākā mūzika ar DJ Herbe & DJ Kozmens

pirmdiena, 7. decembris

21:00 Tom Waits Birthday Party

sestdiena, 12. decembris

21:00 Johnny B Beast

akustiskais blūzs un folks facebook.com/beastlv

piektdiena, 18. decembris

21:00 kvartets Kvartz

Kvartets Kvartz un komponists/multiinstrumntālists Reinis Briģis ir kopīgi sagatavojuši programmu, kurā iekļautas gan Reiņa oriģināldziesmas, gan citi tautā iemīļoti mākslinieki. www.youtube.com/watch?v=ewA...

sestdiena, 19. decembris

21:00 Andrei Snekevich (Baltkrievija)

Indīroka, kantrī un folkmūzikas akustiskais solokoncerts.
Andrejs Senkēvičs ir baltkrievu mūziķis, komponists un multiinstrumentālists, darbojas arī kā publicists projektā STATION86. Kā ģitārists, aranžētājs un bekvokālists viņš uzstājas grupā Cocktail of Shalyapin (Коктейль Шаляпина). 2015. gada februārī Senkēvičs izdeva albumu «Grey streets dreamers» («Мечтатели серых улиц») un šobrīd gatavo nākamo studijas albumu, paralēli aizvadot Eiropas koncerttūrī un piestājot ar vienīgo koncertu arī Rīgā. Viņa dziesmas ir par ceļiem un attālumiem, mīlestību un patiesumu, sapņiem un pārmaiņām.
fb.com/senkevichmusic
www.youtube.com/user/Senkev...

trešdiena, 23. decembris

21:00 Adamsu Famīlija (alko-punk-blues)

Pie manis atnāk rūķi!

ceturtdiena, 31. decembris

19:00 Trakulīgas Jaungada sagaidīsānas svinības

sestdiena, 16. janvāris

21:00 Breathe Today (Daugavpils)

Pavisam jauna alternatīvā roka grupiņa no Daugavpils, kas jau paguvusi saražot koncertprogrammai pietiekamu savu dziesmu repertuāru. Nepilna gada laikā jaunie censoņas jau ir paguvuši uzstāties ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Baltkrievijā.
fb.com/BreatheTodayOfficial

sestdiena, 11. jūnijs

21:00 BlueInTheFace (Somija/punk) Pastel De Miolos (Brazīlija/punk)

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00. Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Kad labi paēsts, var arī labi padzerties un paballēties

Ieeja cafe Leningrad

Heisā hopsā! Nu jau būs gads riņķī, kā esam nomainījuši savu dzīvesvietu no Vecrīgas uz brīnišķīgajām telpām Krišjāņa Valdemāra ielā 4. Un tā ir ne tikai jauna adrese, kur pavadīt laiku. Koncerti un citi saviesīgi pasākumi var noritēt atsevišķa koncertzālē, kuru esam aprīkojuši gan bērnu ballīšu vajadzībām, gan smagu un skanīgu rokgrupu koncertiem. Un tas netraucē atpūsties arī bez koncerta, jo telpas ir pietiekami plašas, lai varētu koncerta skatīšanos iemainīt pret galda spēlēm bārā.

Par bāriem runājot. Tagad tie ir divi. Uz lielākiem pasākumiem jūsu rīcībā ir arī mūsu mazais kokteiļu bārs, kurā nebūs jāstāv rindā un jāgaida, kad kāda cita kompānija sagaidīs savus divdesmit alus un četras uzkodu plates.

Arnolds Kalnaraups un cafe Leningrad jaunais mazais bārs

No eksperimentiem līdz pilnvērtīgam sortimentam gada laikā esam saveidojuši arī ēdienkarti. Katru darbadienu no 12:00 gatavojam īpašu dienas piedāvājumu (zupiņa, otrais pēc izvēles un, protams, kompots). Savukārt ārpus dienas piedāvājuma ir gan uzkodas, gan zupas, gan brangi otrie ēdieni, gan arī saldie ēdieni kārumniekiem.

Un ja līdz šim mēs bijām rūpīgi atlasījuši jums visus stipros dzērienus un vīnus, tad tagad izvēlē ir vairāk kā divdesmit dažādu alu šķirnes, kas atceļojušas līdz mūsu viesmīlīgajām telpām no visas pasaules. Sortimentā ir interesanti amerikāņi, gan izsmalcināti islandieši, rūpīgi brūvēti skoti un labākie pašmāju ražotāju darinājumi. Alus darītavas Viedi kviešu alus Blondais grēks vien ir ko vērts.

Ja jums ir ieteikumi, kas cafe Leningrad ēdienu vai dzērienu sortimentā būtu jāpamaina, jāpieliek, kas nav bijis garšīgs vai varbūt kaut kas ir izcili labs, tad visu diennakti ir pieejama mūsu e-pasta adrese box@lenignrad.lv, var rakstīt mums arī tviterī @cafeleningrad vai arī iebakstīties sejasgrāmatā leningradlv. Turpat mēs arī sagaidām no jums sūdzības, ieteikumus, atsauksmes, vaimanas vai draudzības uzaicinājumus. Un vienmēr, kad esam atvērti, jūs uzklausīs arī bārmenis–psihologs, zvanot uz mūsu tālruni  +371 26161335.

Bučas, tiekamies Kr. Valdemāra ielā 4!

Sergejs Bižāns un Juris Jakseboga Jaksis

Labākās brokastpusdienas svētdienā ir cafe Leningrad Pankūku svētdiena!

Cafe

Katru svētdienu cafe Leningrad no 12:00 līdz 18:00 ir Pankūku svētdiena. Mēs ar jūsu līdzdalību pagatavojam pankūkas un tad jūs paši tās papildiniet ar plašo mērcīšu, gaļiņu, sieriņu, auglīšu vai ievārījumu klāstu. Ēst var cik uziet un cik ilgi uziet un arī tēju vai kafiju mēs bez iebildumiem uzsauksim. Izmaksās tas tikai 6,00 €, bet no nieka 3,00 € vajadzēs šķirties līdzatnākušajam mazajam ķiparam.

Piedevu klāstā ir ne vien mūsu omīšu vārītās zaptes, bet arī dažādas sāļās mērcītes (vīriešu zaptes, lečo u.c.), ko arī esam speciāli salasījuši gardākai pankūku baudīšanai.

Cafe

Starp citu, par bērniem runājot. Svētdienās gan pie mūsu cafe, gan arī visā pārējā apkārtē autostāvvietas ir bezmaksas, tāpēc vienmēr ir vieta, kur noparkoties. Un sīčiem ļoti patīk ņemšanās ap ēdienu. Bet, lai vecāki varētu pasēdēt arī nedaudz mierā, kafejnīcas koncertzālē mazajiem sarūpējām spēļu istabu, kur dauzītes un 10. maijā, uz Māmiņdienu, būs arī izklaidētāji. Tā kā ņemiet to vērā.

Nē, iepriekš jāpiesakās nav. Nē, pankūkas nebeigsies. Jā, mums pašiem arī ļoti garšo. Jā, panki prot gatavot.

Cafe Leningrad 7. dzimšanas diena ir klāt!

Cafe Leningrad 7 gadi

No trīs džeku iniciatīvas uztaisīt sev Rīgā krodziņu, līdz tuvākās un tālākās zemēs pazīstamākajai pankroka un pārējās alternatīvās kustības Mekai. Aptuveni tāds ir cafe Leningrad nosoļotais ceļš septiņu gadu laikā. Un tieši tāpēc šie septiņi gadi ir no sirds jānosvin, ar ko arī nodarbosimies visu marta trešo nedēļu.

Otrdien, 17. martā 21:00 kafejnīcu pieskandinās labākā pašmāju alternatīvā roka un metāla apvienība Apēdājs.

Trešdien, 18. martā sumināsimies blūziņa melodijās. 21:00 uzstāsies brīnišķīgā blūza, fanka un džeza banda Griffi, bet pēc tam ar vecu, nedejojamu rokmūziku un blūziņu priecēs DJ Sergejs Bižāns.

Ceturtdien, 19. martā plosamies ar regeju. 21:00 uzstāsies regeja superblice Riga Reggae, bet pēc tam DJ Speiss un DJ Horens turpinās līdz rītam izklaidēt ar regeja ritmiem konservētā veidā.

Piektdien, 20. martā 21:00 uzstāsies jaunie poppanka censoņas no Ogres, grupa Arsenāls, bet uzreiz pēc viņiem uz skatuves kāps Latvijas leģendārākā panku blice PND. Kā jau nopratāt, visa nakts būs pankrokā, un to ar savu mūzikas kolekciju līdz pat rītam turpinās DJ Herbe.

Sestdien, 21. martā 21:00 uz skatuves kāps pašmāju blūzroka un rokenrola pratēji Jūdas Graši. Pēc viņiem no Pēterburgas uz cafe Leningrad dzimšanas dienu ciemos ar koncertu sagaidāmi Yamaysky i Ostrovityane, brīnišķīga ska, panka, disko un roka ķīseļa vārītāji. Bet to visu noslēgs nepārspējamais rokenrola karalis, brīnišķīgais DJ Johnny B Good.

Svētdien, 22. martā, kafejnīcas dzimšanas dienas īstajā datumā, uzsākam jaunu tradīciju vēderpriekam. Turpmāk katru svētdienu no 12:00 līdz 18:00 pankūku brokastpusdienas — pankūkas ar dažādiem pildījumiem un mērcēm tik daudz, cik vien lien iekšā. Dalības maksa 6 €, bet mazajiem ķipariem — 3 €. Un labi paēduši, 17:00 uz lielā ekrāna noskatīsimies Nika Keiva filmu 20 000 Days on Earth.

Paralēli visām šīm svinību muzikālajām ēverģēlībām, visas nedēļas garumā būs arī dažādu jaunu dzērienu baudīšanas pasākumi, alus sortimenta papildinājumi un dažādi citi triki. Ja negribās kaut ko palaist garām, jādodas vien pie mums ciemos katru dienu. Kaut vai tāpēc, ka mums ir visforšākais pusdienu piedāvājums Rīgā. Bez bračiem–figančiem, gvakamolām un kukurūzu maizēm. Vienkāršī garšīga mājas virtuve.

Bučas, mīļie! Tiekamies Kr. Valdemāra ielā 4!

Telefona numurs cafe Leningrad bārā ir 26161335

Cafe Leningrad phone number

Tagad uz vietas cafe Leningrad ir stacionārs telefona aparāts. Telefona numurs ir +371 26161335. Jebkurš cits telefona numurs ir tikai smieklīgs pakaļdarinājums šai brīnišķīgajai ciparu kombinācijai.

Kafejnīcas bārmeņi ar lielāko prieku jebkurā diennakts laikā (ja vien esam vaļā) uzklausīs jūsu bēdu stāstus par zaudēto vakardienu, maku vai telefonu. Ja ir vēlme fiksi ieskriet pakaļ ēdamajam, varat iepriekš piezvanīt un pasūtināt, lai uz atnākšanas brīdi ēdiens jau safasēts gaidītu saņemšanu.

Arī turpmāk jūs varat rakstīt mums poēmas, pieteikties uzspēlēt, rezervēt koncertzāli vai banketu telpu uz e-pastu box@leningrad.lv, draudzēties un sarakstīties ar mums twitter.com/cafeleningrad vai facebook.com/leningradlv.

Starp citu, mīļie, tuvojas cafe Leningrad 7 gadu dzimšanas dienas nedēļa. Gatavojiet dāvanas un labi izguļaties, jo ballēšanās notiks visas nedēļas garumā.

Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks

Piecus gadus mēs gaidījām to brīdi, kad varēsim jūs kārtīgi pabarot. Par jaunajām mājām nominējot Kr. Valdemāra ielas 4. namu, esam tikuši ne vien pie atsevišķas koncertzāles un privāto ballīšu telpas, bet arī pie kārtīgas telpas virtuves iekārtošanai.

Jau teju divus mēnešus mēs katru darbadienu no 12:00 lutinām jūs ar dienas piedāvājumiem — zupiņu, otro un, kā jau tas pienākas kārtīgiem ēdājiem, arī ar kompotu. Tas viss ir pieejams par nieka 4 €.

Bet arī pie tā mēs neesam apstājušies. Vārāmo un cepamo darbu laboratorija ir gatava paziņot, ka ēdamās lietas ir pieejamas visu kafejnīcas darbalaiku.

Ēdamajā nāk ne tikai zupiņa un otrais, ir gan uzkodas (pīrāgi, ķilavmaizes, vistas spārniņi, u.c.), gan salāti (rosols, siļķe kažokā, siera un cēzara salāti), gan gruntīgi ēdieni (sendviči un karstmaizes, omletes, pastas, kotletes, varavīksnes forele un pat Siļķe Lapmežciema gaumē ar biezpienu un kartupeļiem). Un tas ir tikai ieskats, mums vēl daudz kas cits ir.

Pilnā ēdienkarte katru dienu ir jūsu rīcībā, ēdiet un dzeriet veseli. Audziet lieli un apaļi.

Un arī tas vēl nav viss. Jebkuru ēdienu var skaisti iepakot arī līdzi ņemšanai. Piemēram, ja kolēģiem uz ofisu ir jāaiznes.

Priekā! Un tiekamies cafe Leningrad!Plus

Jaunumi
e–pastā

Ieraksti savu e–pastu un uzzini cafe Leningrad svarīgākos jaunumus (ne biežāk kā reizi nedēļā).


Plānojās lielāks tusiņš?

Mēs nekad neļausim jums slikti pavadīt laiku, it īpaši, ja jau jums ir kāds svarīgs notikums — meitas kāzas, drauga atgriešanās no četru nedēļu plosta Eiropā vai vecmāmiņas pensijas pieaugums. Jūs varat rezervēt galdiņus ar ēdamo un dzeramo saviesīgiem pasākumiem un vienoties arī par papildus ekstrām, rakstot box@leningrad.lv vai sazinoties telefoniski +371 29536351 vai +371 29915049.

Lielākiem pasākumiem varam atvēlēt veselas divas zāles, kurās mierīgi var satilpt līdz 50 cilvēkiem, ieskaitot mūziķus uz skatuves, televizoru ar pieslēdzamu videokonsoli, lielo ekrānu un projektoru, kā arī čupiņu ar rotaļļietām, zīmuļiem, līmēm, krellēm un citām štellēm bērnu izklaidēšanai.


Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga

SIA «SLOD»

Juridiskā adrese: Priedes 5–19, Silakrogs, Ropažu novads, LV–2135, Latvija
Vienotais reģistrācijas numurs: 40103779069
PVN reģistrācijas numurs: LV40103779069
Banka: a/s «DnB banka», kods RIKOLV2X, konts LV26RIKO0002930171272
Mājaslapa: leningrad.lv, e-pasts: box@leningrad.lv