Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

Šodien pusdienās: Burkānu krēmzupa. cūkgaļas gulašs, krāsnī cepta menca, siera kūka.

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

sestdiena, 30. jūlijs

18:00 Foto izstādes "Kalēju iela - LOST" atklāšanas ballīte

Valtera Kiršteina gadu gaitā fotografētas un uzkrātas piezīmes par Kalēju ielu, kur savu pirmo mājvietu bija radusi arī cafe Leningrad, laika posmā no 2004. līdz 2014. gadam. Detaļu un personāžu fiksācija rūpīgi veikta ar ''CanonIXUS90 IS'' ziepju trauku, pārvietojoties starp leģendārajām cafe Leningrad un Mi6 .Izstādes atklāšanas ballītē par mūziku rūpēsies DJ Valters K un viņa draugi.

piektdiena, 12. augusts

21:00 Z Quest (Izraēla)

Vokālistu un multi-instrumentālistu duets no Izraēlas, kas pārstāv indie electro/rock, vienlaikus piedāvājot hipnotiskus bītus un spridzinošas ģitāras skaņas. Šī gada pavasarī laiduši klajā savu debijas albumu Ashes of Plain.
www.zquest-music.com/
zquest.bandcamp.com/

piektdiena, 19. augusts

21:00 Adamsu Famīlija

Punk-alko-blues pamatlicēji Latvijā. Grupas ģitārists Tomass reiz sevi nodēvēja par Latvijas "King Of The Blues" un meta izaicinājumu ar viņu sacensties. Tākā, ja neaizmirsīsi savu instrumentu mājās, būs iespēja pacīnīties par titulu!

piektdiena, 26. augusts

21:00 The Last Century

svētdiena, 11. septembris

17:00 Dzejas zveja (rudens sesija)

Ava Freddy, Tanheizers un Jonhnny B Beast superhits

Leningrad krūštēli

Cafe Leningrad kolektīvs vēl ir dziļās pārdomās par to, kādu pateicību izteikt Saeimas deputātam par sacelto vētru interneta vidē. Kārtējo reizi esam guvuši apstiprinājumu gan savam, gan draugu un atbalstītāju milzīgajam spēkam. Ja Tu vēl nezini, par ko ir runa, tad stāsts sākās tā.

Savu versiju par notikušo lipīga meldiņa veidā izveidojis arī mūsu draugs Johnny B Beast un Mildas laiks.

Tikmēr mēs turpinām savu ierasto ritmu ar muzikāli patīkamiem pārsteigumiem.

Ava Freddy

Trešdien, 20.jūlijā 21:00 Ava Freddy. Ava Freddy ir norvēģu māksliniece un dziesmu autore ar saknēm muzikālajā tradīcijā. Savas uzstāšanās viņa veido, klājot dažādas audiālas ilustrācijas vienu virs otras un līdz ar ģitāras un vokāla skaņām klausītāju vedot cauri daudzveidīgiem sapņojumiem un pieredzēm.

Piektdien, 22.jūlijā no 21:00 DJ Tanheizers (Radio NABA). DJ Tanheizers vienlīdz harmoniski jūtas gan vokālajā, gan instrumentālajā mūzikā, piedāvājot skaņdarbus blūza, klasiskā roka, rokenrola, kā arī džeza/svinga ritmos.

DJ brīvdienas

Laika prognoze arvien nemainīgi nepatiesa, solot lietu, bet piedāvājot vēsu sauli. Tāpēc tos, kuros tā tomēr nerada pārliecību par nepieciešamību kravāt drošības gumijniekus līdzās peldbiksēm, lai dotos plašajās Latvijas ārēs baudīt pārsvarā nepazīstamu izpildītāju skaņdarbus, cafe Leningrad arī šonedēļ gaida ciemos, šoreiz radot DJ telts atmosfēru.

Otrdien un trešdien, 12. un 13. jūlijā 19:00 nu jau ikmēneša tradicionālais Prāta stāds ar Kozmenu. Norise ir visai klasiska: mums ir āķīgi jautājumi, Tev ir pareizās atbildes. Līdzi ņem rakstāmo un pareizās atbildes! Labākos apbalvosim! Vakaru vadīs un āķīgos jautājumus uzdos Kozmens – TV raidījumu un pasākumu vadītājs, improvizācijas teātra aktieris, kā arī grupas Rīta stienis dalībnieks.

Piektdien, 15.jūlijā no 21:00 savu versiju par pasaules sliktākās mūzikas izlasi vēstīs DJ Herbe & DJ Kozmens.

Tiekamies cafeLeningrad!

Netradicionālie Jāņi

līgo

Sens tautas ticējums vēsta: ja Jāņu naktī iegriezīsies cafe Leningrad, tad lustīgs un alus piepildīts būs viss atlikušais gads. Tāpēc rūpēs par jūsu labsajūtu un ticējumu piepildīšanu, būsim atvērti un gaidīsim ciemos arī maģiskajā Jāņu un Līgo laikā. Bārmeņi piepildīs kausus ar alu no mūsu plašās vietējās un svešzemju kolekcijas, bet virtuve būs sagatojusi pavisam īpašu svētku mielastu, par kuru dzirdot vien, siekalas saskrien mutē un vēders labpatikā klusi ierūcas:
1. Medalū un jāņu zālēs sautēta cūkgaļa ar sviestā ceptiem kartupeļiem un tomātu, gurķu salātiem krējumā — 6,50 €
2. Medalū ar raudeni un baziliku sautētas plucinātas cūkgaļas burgeris ar Jāņa tēva kartupeļu čipsiem un tomātu-gurķu salātiem krējumā — 7,00 €.

Kā allaž fonā skanēs lieliska un vienveidīgi tradicionālos Jāņu gabalus atsvaidzinoša mūzika. Savukārt pēc Līgo svētkiem neaizmirsīsim arī par dzīvo mūziku.

 

Liz_Hogg

Sestdien, 25. jūnijā 21:00 Liz Hogg (ASV). Dziedātāja, multiinstrumentāliste un komponiste no Ņujorkas. Nupat laidusi klajā albumu Wild Movement un ar vienīgo koncertu Latvijā cafe Leningrad ciemosies īsi pirms atgriešanās ASV.

Priecīgu un netradicionālu jāņošanu, mīļie! Kā allaž, tiekamies cafe Leningrad!Plus

Jaunumi
e–pastā

Ieraksti savu e–pastu un uzzini cafe Leningrad svarīgākos jaunumus (ne biežāk kā reizi nedēļā).


Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga