Rokenrols katru dienu no 12:00 līdz rītam

Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 4

+371 26161335  box@leningrad.lv

Šodien pusdienās

Šodien pusdienās: Biešu krēmzupa ar garnelēm, Cūkgaļas-lēcu sautējums, Šķiņķa-pupiņu plācenīši un tarte ar avokado-laima krēmu. Labu apetīti!

Dienas piedāvājums cafe Leningrad

Cafe Leningrad gardais pusdienu piedāvājums ir pieejams katru darba dienu no 12:00.
Zupiņa, pamatēdiens, saldais — izvēlies divus no trim un dzēriens nāk komplektā! Tikai 4 €.
Bet, tas nav vienīgais izsalkuma remdētājs, mums ir arī citi gardumi!

Pasākumi

trešdiena, 1. marts

19:00 Tikšanās vietu mainīt nedrīkst. Andris Gauja

Interviju vakars ar latviešu režisoru Andri Gauju

sestdiena, 4. marts

21:00 Sunsuns

"Sunsuns" ir jauniešu grupa, kas liekot kopā dažādas muzikālas idejas rada labu nekomerciālo mūziku latviešu mēlē. Skaņdarbu pamatā ir vokālistes Ilzes Fārtes dziesmas, kas tiek radoši ietērptas muzikālajos tērpos ar ģitāru, sitamajiem, īru ģitāru, mandolīnu un citiem instrumentiem.

piektdiena, 10. marts

21:00 Twins Peek

"Twins Peek" ir profesionāla līmeņa mūziķu komanda, kas vienlīdz labi atskaņo gan klasiskā roka, gan blūza kompozīcijas.Vokālistes Anželas Serkevičas skanīgā balss un pavadošā sastāva dinamiskā spēle aizraus ikvienu rokmūzikas mīļotāju.

sestdiena, 11. marts

21:00 Grupu Mēnessputni un Refleksija koncerts

sestdiena, 18. marts

21:00 Everlust (gothic rock, acoustic), Crazy Strawbery (punk rock) un Overcast Rain (dark metal)

otrdiena, 28. marts

Prāta stāds ar Kozmenu 2. sezona

otrdiena, 4. aprīlis

21:00 ŽEN (Horvātija)

Kā atskaņa no Tallinn Music Week nedēļas uz Rīgu ciemoties ierodas horvātu meiteņu kvartets ŽEN. Grupas mūzikai piemīt lielisks un unikāls, varētu teikt nedaudz šizīgs postroka skanējums, kas nav gluži raksturīgs mūsu platuma grādiem. Izdevušas divus albumus, nobraukājušas vairākas Eiropas tūres un nospēlējušas neskaitāmus koncertus Horvātijā, pēc viesošanās tādos prestižos šovkeisos kā INmusic, Europavox un Tallinn Music Week, meiteņu brigāde ir saņēmusies omulīgam koncertam mūsu viesmīlīgajās telpās.
www.xzen.xyz

piektdiena, 7. aprīlis

21:00 HeadUp (Polija)

Poļu HC un metāla mikslis HeadUp dodas pavasara tūrē, gan prezentējot savu pērnā gada studijas veikumu — albumu «Reborn» —, gan arī popularizējot savas spēcīgās rīkles, kas paguvušas padauzīties uz vienas skatuves ar Maksu un Igoru Kavalerām, Gojira, Madball un Deez Nuts.
youtube.com/headupband

piektdiena, 14. aprīlis

21:00 Ackeemama (Pēterburga/regejs)

Pēterburgas regeja grupas Ackeemama albuma prezentācijas koncerts.

sestdiena, 15. aprīlis

21:00 Outsider (Čehija)

Klasiskā kaliforniešu pankroka blice no Čehijas dodas pavasara Austrumeropas tūrē un piestāj arī Rīgā.
outsider-presskit.wz.cz/en....

Ar jaunu sparu pie mums atgriežas Coffee and TV publiskās intervijas

Trešdienu sarunu un interviju šovs par kultūru no cikla Tikšanās vietu mainīt nedrīkst kafejnīcā Leningrad atsāksies jau pēc nepilnām divām nedēļām un ilgs visa gada garumā. Pasākumu sērijas mērķis ir apkopot Baltijas valstu mūsdienu populārās kultūras vēsturi. Tas priecēs gan ar tiem māksliniekiem, kas savu vārdu ierakstījuši mūslaiku vēsturē, gan tiem talantiem, kas tikai piesaka sevi publikas vērtējumam.

Mūziķi, dzejnieki, aktieri, režisori, gleznotāji un citi aicinātie viesi iepazīstinās ar vēl neredzētiem un nedzirdētiem garadarbiem un citiem pozitīviem pārsteigumiem. Savukārt atnākušajiem skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus māksliniekiem. Pasākuma norisei būs iespējams sekot arī Facebook.

Katra pasākuma pirmo daļu vadīs mūzikas žurnālists Mārtiņš Mārcis Beitiņš, bet otrā daļa, ko kūrēs vairāku pankkultūras grupu dalībnieks Herberts Blumbergs, tiks atvēlēta publikas jautājumiem un komentāriem.

Pirmais viesis būs kādreizējais grupas Monro vokālists, tagad solomākslinieks, atraktīvais Jānis Bukums, kas pagodinās ar savu klātbūtni 15. februārī 19:00. Savukārt 1. martā 19:00 viesos būs jaunais, bet plaši pazīstamais kinorežisors Andris Gauja.

Tuvojas kafejnīcas devītā dzimšanas diena

Bohēmistu un citu garā brīvu ļaužu iecienītajā kafejnīcā Leningrad dzīve sit augstu vilni, un atkal viens gads paskrējis vēja spārniem, bet martā gaidāma krodziņa deviņu gadu jubileja, kas ar plašu vērienu tiks svinēta veselu nedēļu no 20. līdz 26. martam.

Lai svinības būtu izdevušās godam, Leningrad radošie prāti jau aktivizējušies darbam, taču bez labu draugu atbalsta šoreiz neiztikt.

Par cik, iecerēts gana daudz koncertu un dzejas, kā arī citu māksliniecisko izpausmju, ļeņingradieši aicina aktīvi pieteikties mūziķus, dīdžejus, dzejdarus, aktierus un citus radošus ļaudis ar saviem uzstāšanās un citu ideju piedāvājumiem.

Rakstiet uz box@leningrad.lv un tiksiet uzklausīti!

Līdz gada beigām skatāma Ievas Nagliņas personālizstāde «Latvietis praktiskais»

Ieva Nagliņa

Priecājamies paziņot, ka 20. oktobrī 19:00 ar skaļiem aplausiem, dejām uz galdiem un laimīgām, smaidošām sejām visapkārt atklājam Ievas Nagliņas personālizstādi «Latvietis praktiskais», kas būs skatāma līdz pat gada beigām.

«Latvietis praktiskais ir latviskās identitātes arhetips jeb gēns. Esmu to atklājusi arī sevī, tāpēc nolēmu to nedaudz papētīt un «ilustrēt» šajā izstādē. Tā ir kā parodija par apzīmējumu vidējais latvietis un žurnālu «Prakstiskais latvietis», par izstādes ieceri stāsta māksliniece Ieva Nagliņa. Izstādē «Latvietis praktiskais» būs skatāma Ievas Nagliņas jaunāko darbu sērija kolāžas un ready-made tehnikā, kā arī pirmā pašizdokļu kolekcija.

Ieva Nagliņa (1981) savā daiļradē pievēršas abstraktajai mākslai, ietekmējoties no abstraktā ekspresionisma, minimālisma un supremātisma. 2007. gadā ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra grādu grafikā. Piedalās izstādēs kopš 2000. gada. Šī ir mākslinieces sestā personālizstāde. Ieva Nagliņa strādā par izstāžu kuratori Rīgas Porcelāna muzejā, vada biedrību «Grafikas kamera» un ir viena no radio NABA raidījuma «Subjektīvie mērījumi» vadītājām.Plus

Koncertēšana kafejnīcā

Mēs vienmēr esam priecīgi uzņemt jaunus mūziķus un māksliniekus savās telpās. Ja vēlaties sniegt koncertu vai sarīkot izstādi, mēs jūs atbalstīsim tiktāl, cik tas ir mūsu spēkos! Rakstiet mums box@leningrad.lv vai arī atnāciet ciemos uz kafejnīcu, lai varam vienoties par jūsu vēlmēm.

cafe Leningad Kr. Valdemāra iela 4, Rīga